18 WRZ 2017

Beds.pl w znakomitej formie!

Beds.pl  13:2 voip24sklep.pl

Beniaminek naszych rozgrywek (voip24sklep.pl) w pierwszym meczu trafił na nie lada wyzwanie! Już na starcie przyszło im zmierzyć się z wicemistrzami Bydgoszczy! Mimo iż mocno wzmocnili swoje szeregi, czekał ich prawdziwy test. Patrząc na wyniki z innych rozgrywek, Bedsi prezentują wyśmienitą formę i to oni przystępowali do tych zawodów w roli faworyta! Jak boisko zweryfikowało nasze założenia?

Od samego początku Bedsi wręcz rzucili się do ataku na przeciwnika, nie dając im szansy na jakiekolwiek rozgrywanie akcji. Pierwsze minuty w lidze A dla Voipu były bardzo brutalne. Bartosz Zwierzchowski  już w 3 minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi. Ekipa Łukasza Rogttego całkowicie zdominowała swoją grą ten istny plac boju! Świetne zgranie oraz składne akcje zdecydowanie były ich atutem na boisku. Gdy dodamy do tego niezłą skuteczność, otrzymamy niezłe bęcki dla przeciwników. Voip wyraźnie nie spodziewał się takiego pogromu. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem aż 5:0 dla Beds.pl!

W drugiej połowie przebieg meczu nie zmienił się. Bedsi cały czas siali popłoch i konsekwentnie zdobywali kolejne bramki. Voip stać było tylko na dwa trafienia w tym spotkaniu (A. Retlewski ‘38, Ł .Retlewski ‘49). Bedsi dali solidną lekcję gry w lidze A i bez wątpienia zagrali najlepsze spotkanie spośród wszystkich ekip. Ostatecznie wygrali ten mecz aż 13:2!

Podsumowując, łatwe i przyjemne zwycięstwo Bedsów. Pokazali, że ich forma jest na bardzo wysokim poziomie. Przeciwnicy na których będą trafiać mogą już zacząć się bać. Na ten moment są jednym z głównych pretendentów na Mistrza! Voip nie może zaliczyć swojego debiutu do udanych. Zabrakło też jednego z ich podstawowych zawodników – Dawida Retlewskiego. Z tej porażki muszą wyciągnąć wnioski przed kolejnym spotkaniem, jeżeli chcą się liczyć w grze o najwyższe cele!

Beds.pl: Bartosz Zwierzchowski x3, Daniel Szafraniec x2, Łukasz Stasiak x2, Bartłomiej Światek x2, Jakub Klasało, Michał Siemaszko, Paweł Ruciński, Patryk Krzywdziński (s)

voip24sklep.pl: Łukasz Retlewski, Adam Retlewski

Zawodnik meczu: Bardzo ciężkim zadaniem jest wyróżnienie tylko jednej osoby spośród tak świetnie grających Bedsów.Postawiliśmy ostatecznie na najkuteczniejszego strzelca tego meczu - Bartosza Zwierzchowskiego!