12 LIS 2019

Sezon "Jesień" Bydgoszcz Extraliga.pl zakończony. Stalwit Mistrzem!

Zapraszamy do podsumowania jedenastej kolejki Bydgoszcz Extraliga.pl

SERVI.PL REKLAMY - TIMON TRANS 12:3 (2:1)

Napisać o dominacji zespołu Servi.pl Reklamy w ostatniej kolejce to jak nie napisać nic. Słaba skuteczność zawodników Timon-Trans doprowadziła do sytuacji gdzie zespół Łukasza Bliźnieckiego, musiał uznać wyższość rywali. Kreatywni z przodu, dobrze zorganizowani w bloku defensywnym. Panowie, nie można było tak przez cały sezon? Na wyróżnienie zasługuje Łukasz Lutowski, który dwoił się i troił w ofensywie. Efekt? 5 bramek na koncie. Hattrickiem popisał się Piotr Kachel a po trafieniu dołożyli Gabruś, Gralak, Jurczykowski oraz Zagórski.

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE - STALWIT 5:15 (1:7)

Zespół Przemysława Czajki chciał postawić "kropkę nad i" w ostatniej kolejce i tego dokonał. Dominacja od początku do końca oraz pewne zwycięstwo. Niewątpliwie, boisko w niedzielny wieczór, należało do duetu Ejankowski - Słupecki którzy strzelali jak na zawołanie. Drużynie WZL, nie pomógł znakomicie dysponowany Artur Kmiećkowiak strzelając 4 bramki. BYDGOSZCZ W SEZONIE "JESIEŃ" 2019 NALEŻY DLA STALWITU.

SPX FLOW BYDGOSZCZ - FUNTAZJA VICTORIA BIAŁE BŁOTA 3:5 (2:3)

Nie tak wyobrażaliśmy sobie hit 11 kolejki, bo śmiało możemy tak go nazwać. Braki kadrowe zespołu Marcina Gruszczyńskiego znakomicie wykorzystał zespół Funtazji. Do przerwy skromne jedno bramkowe prowadzenie, po przerwie podtrzymanie skuteczności, kontrola oraz pewne zwycięstwo. Hattrick Katerli, a po bramce dorzucili Pawlikowski oraz Zaborowski. Nie pomogły dwa trafienia Burkiewicza oraz jedno Wasiaka. Funtazja, po tym meczu miała powody do świętowania. Pozycja V-ce lidera w debiutanckim sezonie, śmiało można nazwać za sukces. Wierzymy, że impreza pomeczowa była udana i wszyscy cali wrócili do swoich domów ;)

FUNTAZJA VICTORIA BIAŁE BŁOTA - RAFMONT 9:5 (6:2)

Początkowo zespół Rafmontu, miał podejmować Mao Brakowao. Niestety mecz zakończył się walkowerem z powodu braków kadrowych. Nie musieliśmy długo czekać, na decyzję kapitanów aby rozegrać zaległy mecz 3 kolejki pomiędzy Funtazją a Rafmontem. Spotkanie od początku było pod kontrolą zawodników z Białych Błot, prowadzenie 6:2 do przerwy, mimo delegacji tylko 6 zawodników do tego pojedynku. Kolektyw to jedno, a skuteczność oraz dobra gra w defensywie to drugie. Drużynie gości nie pomógł dobrze dysponowany Swinton który skompletował hattricka. W drużynie Funtazji na wyróżnienie zasługuje nieuchwytny, brylujący tego wieczoru Paweł Krupa, strzelec pięciu bramek.

VOIP24SKLEP.PL - FUTURE OF THE VOIP 0:3 (walkower)

RAFMONT - MAO BRAKOWAO 3:0 (walkower)