17 MAJ 2017

Pewne zwycięstwo Warzelni Piwa!

Daw-France 2:13 PFAC – Warzalnia Piwa

Francuzi stoczyli walkę z ekipą, która nie przegrała w tej rundzie ani jednego spotkania. Co więcej wygrali oni 7 meczy z rzędu, pokonując na swojej drodze między innymi: Bedsów, Masarnie i City Parking Group. Jak poradzili sobie Francuzi w starciu ze świetnie grającą Masarnią?

Kto by się spodziewał że to Daw-France pierwsi otworzą wynik tego meczu? Już w 4 minucie po pewnym strzale Karola Bilskiego, jego ekipa wychodzi na prowadzenie. Pierwsze minuty spotkania bardzo wyrównane, obie ekipy konstruowały niezłe akcje ofensywne. Na odpowiedź Warzelni nie musieliśmy czekać zbyt długo, już w 9 minucie bramkę wyrównującą strzelił Karol Gadawski. I to by było na tyle jeżeli chodzi część spotkania w której mecz był jeszcze zacięty. Reszt ę spotkania całkowicie zdominowała ekipa Warzelni nie dając za dużych szans ekipie Francuzów. Od czasu do czasu skonturowali oni groźną akcję, lecz piłka nie chciała zaleźć drogi do bramki lub dobrze interweniował Bartosz Piechociński. Finalnie mecz skończył się wynikiem  13:2 dla ekipy Warzelni. Dzięki temu zwycięstwu podtrzymali oni swoją zwycięską passę. To już 8 wygrany mecz z rzędu! Obecnie znajdują się na 3 miejscu w naszej lidze.

Zawodnik spotkania: Po raz kolejny już najlepszym zawodnikiem spotkania został Daniel Kortas. Imponująca forma tego zawodnika, na jego koncie 4 bramki oraz 2 asysty.

Daw-France: Karol Bilski, Michał Szeremet

PFAC - Warzelnia Piwa: Daniel Kortas x4, Patryk Niekraszewicz x3, Mateusz Flejter x3, Grzegorz Biront x2, Karol Gadawski