28 LUT 2017

Voip24sklep.pl sprawcą niespodzianki!

Zawistowski Masarnia 3:9 voip24sklep.pl

Drugi z meczy półfinałowych zapowiadał się bardzo interesująco. Wyraźnym faworytem był zespół Zawistowski Masarnia, lecz dobrze wiemy na co stać zespół voip24sklep.pl z braćmi Retlewskimi na czele. Obie drużyny stawiły się w swoich najsilniejszych składach. Jak potoczyło się to spotkanie?

Zapraszamy do relacji!

Masarnia zaczęła bardzo mocno, już w pierwszych sekundach udało im się oddać dwa groźne strzały. Początek meczu zdecydowanie pod ich dyktando, to oni rozgrywali piłkę stwarzając coraz groźniejsze sytuacje tym samym nie dając szans pograć przeciwnikowi. Mimo ogromnej początkowej przewagi Zawistowskiego to voip24sklep.pl pierwszy zdobywa bramkę. Na listę strzelców wpisał się Jakub Kudzin. Zmotywowany Voip jeszcze bardziej uwierzył w swoje umiejętności i po paru chwilach wynik na 2:0 podwyższył Łukasz Retlewski. W kolejnych minutach mecz był już bardziej wyrównany, obie ekipy co chwile stwarzały sobie sytuacje do oddawania strzałów. Tempo spotkania było niezwykle szybkie. W 14 minucie po kontrataku i doskonałym podaniu Dawida Retlewskiego kolejne trafienie na koncie Łukasza Retlewskiego. Voip prowadzi już 3:0 co jest ogromną niespodzianką dla wszystkich. Kontaktową trafienie dla Masarni po potężnym strzale zdobył Szymon Spychała. Stracona bramka kompletnie nie podcięła skrzydeł Voipowi gdyż parę chwil później po fantastycznym strzale z ostrego kąta trzecią już dziś bramkę zdobył Łukasz Retlewski - cóż za forma. Masarnia była kompletnie bezradna, mimo nienajgorszej gry z ich strony praktycznie każde ich strzały świetnie bronił Marin Narloch. W końcówce pierwszej połowy tracą kolejną bramkę po dwójkowej akcji braci Retlewskich. Po gwizdku sędziego sensacyjne prowadzenie Voipu aż 5:1!

By odrobić czterobramkową stratę do rywala oraz wygrać to spotkanie, zawodnicy Masarni musieliby zagrać praktycznie bezbłędnie. Zawistowski by szybko wyrównać mocno się odsłonił, co naraziło ich na kontrataki przeciwników. Często również korzystali z pomocy bramkarza przed polem karnym przeciwnika by zbudować sobie przewagę liczebną nad Voipem. Mecz coraz bardziej się zaostrzył czego przykładem może być rzut karny dla Voipu w szóstej minucie drugiej połowy. Po pewnym strzale, Dawid Retlewski daje swojej drużynie prowadzenie 6:1. Kolejny kontratak ze strony Voipu przynosi bramkę, w sytuacji sam na sam zimną krew zachował Mikołaj Barańczyk, który pewnym strzałem pokonuje Piotra Świetlika. W szeregach masarni zaczęły pojawiać się kłótnie między zawodnikami co na pewno nie pomagało w sytuacji w której się znajdowali. W 11 minucie drugiej połowy sygnał do dalszej walki dał najbardziej doświadczony zawodnik Masarni Włodzimierz Korceki. Popisał się dużym spokojem w polu karnym trafiając do siatki Marcina Narlocha. Zawodnicy Kryspina Maroszczyka zmarnowali parę akcji z rzędu na podwyższenie wyniku co dało jeszcze jakąś nadzieje na odrobienie start dla Masarni. Zawistowskiego stać było jeszcze na jedno trafienie, kolejny raz na listę strzelców wpisał się Szymon Spychała. Na koniec spotkania Voip dobił swoich rywali jeszcze dwoma trafieniami, niespodzianka staje się faktem. Voip24sklep.pl wygrywa z Masarnia aż 9:3!

Pomimo tego że Masarnia nie odpuściła tego spotkania nawet na minutę, okazała się bezradna dzisiejszego dnia wobec swoich rywali. Kłótnie pomiędzy zawodnikami oraz nerwowa atmosfera również nie pomogły w wygraniu tego spotkania. Podkreślić możemy świetny występ Szymona Spychały oraz Jakuba Klasło. Na ogromne wyróżnienie w ekipie Voipu zasługuje Łukasz Retlewski, który zagrał fenomenalne spotkanie. Wbił rywalom aż 5 bramek i razem ze swoim bratem Dawidem kilka razy popisali się świetnymi dwójkowymi akcjami. Wzorową postawę zaprezentował również Marcin Narloch, który bronił tego spotkania prawie że wszystkie strzały na jego bramkę, potwierdzając tym samym że zasłużył na nagrodę zawodnika miesiąca. W finałowym spotkaniu zmierzą się z SPX FLOW, czy również będą wstanie zaskoczyć przeciwnika i wygrać ten mecz?

Zawistowski Masarnia: Szymon Spychała x2, Włodzimeirz Korecki

voip24sklep.pl: Łukasz Retlewski x5, Dawid Retlewski, Maciej Krygier, Jakub Kudzin, Mikołaj Barańczyk