21 PAź 2016

Atletico wciąż bez punktów, pewne zwycięstwo Mao Brakowao

Media Markt 1:18 MAO BRAKOWAO

Kolejny mecz Media Marktu, w którym na początku spotkania ich gra wygląda obiecująco. Stwarzanie dogodnych okazji  oraz nie najgorsze konstruowanie akcji udowadnia, że zawodnicy coraz bardziej ogrywają się z ligą. Gdyby inaczej rozwiązali pierwsze pare sytuacji mogli nawet wyjść na prowadzenie. Wynik meczu w 13 min otwiera Mao Brakowao, które stwarza sobie dużo sytuacji bramkowych, lecz w początkowych minutach wyraźnie nie mogą wstrzelić się w bramkę przeciwnika.  Pierwsza połowa kończy się wynikem 4:0 dla Mao, które zdominowało spotkanie.

W drugiej połowie mecz diametralnie się zmienia, zespół Media Marktu traci aż 14 bramek. Drużyna Mao Brakowao zaczeła konsekwentnie wykorzystywać nadażające się sytuacje, nie pozwalając przeciwnikom na zagrożenie z ich storny. Głownymi postaciami Sebastian Zieliński, 5 bramek i 5 asyst więcej chyba dodwać nie trzeba, oraz Mikołaj Laskowski który powoli dochodzi do formy z przed kontuzji trafiając sześciokrotnie do bramki przeciwnika. Pomimo wysokiej przegranej nie umknąła nam świetna gra Bartosza Pawlaka. Mogliśmy obejrzeć pare popisowych rajdów z jego storny. Jedyną bramką dla swojej drużyny przypieczętowuję znakomity występ. Podsumowując, kolejna deklasacja drużyny Media Marktu. Mao Brakowao wskakuję na 4 miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Media Markt: Bartosz Pawlak

MAO BRAKOWAO: Mikołaj Laskowski x6, Sebastian Zieliński x5, Dawid Libera x2, Marek Mrozik, Arkadiusz Rusin, Michał Szczygieł

Metalbark 12:1 Atletico

Pojedynek dwóch beniaminków ligi B. Z jednej strony Metalbark, który z kompletem punktów oraz świetną grą pewnie kroczy ku awansowi do ligi A, a z drugiej Atletico które do zdobycia pierwszych punktów potrzebują odrobinę więcej szczęścia i zgrania.  Od pierwszego gwizdka zespół Adama Szafrańskiego atakuje na bramkę przeciwnika, aby szybko przejąć kontrolę nad dzisiejszym spotkaniem. Atletico dzielnie znosi ciągłe ataki rywala, sporadycznie stwarzając sobie sytuacje strzeleckie. Po pierwszym gwizdku to Metalbark prowadzi czterema bramkami.

W drugiej połowie drużyna z Kapuścisk zdecydowanie nie radzi sobie z poziomem jakim stawia im rywal. Tracą aż 8 bramek, oraz pozostawiają gorsze wrażenie niż w poprzednich meczach. Spokojne zwycięstwo Metalbarku, który nie trafił jeszcze na wymagającego dla nich przeciwnika, gdyż każdy z 4 rozegranych spotkań wygrywają dwucyfrowym wynikiem. Okazja ku temu może nadarzyć się już na początku następnej kolejki gdzie zmierzą się z drużyną Redcoon.pl, która również ma apetyt na awans w tym sezonie. Po dzisiejszych trafieniach Michała Chrapka, Dariusza Filareckiego oraz Marcina Madeji, cała trójka jest na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców. Mamy również nadzieję że Atletico przełamię zła passe przegranych, udowadniając że stać ich na więcej.

Metalbark: Artur Brzeziński x3, Dariusz Brzeziński x2, Michał Chrapek x2, Dariusz Filarecki x2, Marcin Madeja x2, Adam Szafrański

Atletico: Łukasz Kula