14 PAź 2016

Kolejna wygrana redcoon.pl, Kasa Stefczyka z kompletem zwycięstw!

RKS-MDD 2:4 redcoon.pl

W pierwszym środowym spotkaniu bydgoskich rozgrywek Extraliga.pl zmierzyły się zespoły RKS-MDD oraz  redcoon.pl. Obie drużyny swoje ostatnie mecze wygrały i do spotkania podchodziły zmobilizowane oraz żądne kolejnych punktów. Pierwsza połowa spotkania była dosyć nerwowa, w grze obu zespołów pojawiało się sporo niedokładności, a w sytuacjach podbramkowych zabrakło wykończenia i zimnej krwi. Na prowadzenie wyszła drużyna Papryczek za sprawą solowej akcji  Jakuba Szefki. RKS-MDD próbowało wyrównać i groźnie atakowało bramkę przeciwnika. Po rajdzie lewą stroną boiska gola wyrównującego strzelił Adrian Popławski. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Druga połowa spotkania to minimalna przewaga redcoon.pl, akcje wyprowadzane przez zawodników Papryczek były składniejsze i stwarzały więcej niebezpieczeństwa. RKS-MDD zaatakowało kilkukrotnie bramkę przeciwnika, ale bez większego zagrożenia. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Jakub Szefka, który dzisiejsze spotkanie rozgrywał w obronie, jednak nie przeszkodziło mu to aby zdobyć dwie bramki. Redcoon.pl z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i wspina się w ligowej tabeli. RKS-MDD brakuje zawodnika, który kończyłby akcje kolegów potrafiących wykreować wiele dogodnych sytuacji bramkowych podczas meczu. Potrzeba kogoś, kto postawi kropkę nad ”i”.

RKS-MDD: Adrian Popławski x2

redcoon.pl: Jakub Szefka x2, Łukasz Rutkowski, Bartosz Marciniak

Pub Kubryk 6:10 Kasa Stefczyka

W dzisiejszym spotkaniu zmierzyły się dwie nowe drużyny w lidze A. Świetnie grająca Kasa Stefczyka, jak na razie z kompletem punktów, oraz Kubryk który po awansie z ligi B radzi sobie całkiem przyzwoicie. Drużyna Patryka Kuczawskiego występuje dziś bez swojego podstawowego bramkarza a jego miejsce zajmuję on sam. Już na początku spotkania Kubryk obejmuje jedno bramkowe prowadzenie lecz po chwili fantastyczną bramką wyrównuje Grzegorz Przybyszewski. W początkowej części meczu Kubryk stara się nawiązać walkę, lecz wyraźną przewagę ma zespół Kasy który kończy pierwszą połowę z prowadzeniem 6:3

Druga połowa pokazuję jak duży wpływ na swój zespół ma ich kapitan Patryk Kuczawski . Dokłada on 2 trafienia, oraz uspokaja grę swoich kolegów rozgrywając piłkę w środkowej części boiska, dając Kubrykowi realne szanse na zwycięstwo. Na wyróżnienie zasługuję również Adrian Brzeziński który wykorzystuję dziś większość sytuacji i trafia trzykrotnie do bramki przeciwnika. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 10:6, pomimo walki Kubryka końcówka meczu należy do Kasy, którą do zwycięstwa prowadzi świetnie dziś dysponowany Marcin Leśniewski.

Pub Kubryk: Adrian Brzeziński x3, Patryk Kuczawski x2, Dawid Bottcher

Kasa Stefczyka: Marcin Leśniewski x3, Tymon Ruciński x2, Wiktor Majchrzak x2, Damian Czerwiński, Grzegorz Przybyszewski, Oskar Woźniak