04 PAź 2016

Kolejne zwycięstwo RKS, remis SPX z MAO!

RKS MDD - ATLETICO

Po ważnym zwycięstwie nad Warzelnią, kolejnym rywalem RKS był beniaminek z kapuścisk. Mimo bardziej poukładanej gry RKS, Atletico nie oddawało pola gry rywalowi i w drugiej połowie doskoczyli do rywala i byli bardzo blisko pierwszego punktu, jednak ostatecznie jedną bramką wygrał RKS, który po czterech spotkaniach ma już dziewięć punków!

SPX FLOW BYDGOSZCZ - MAO BRAKOWAO

Ależ to był mecz! MAO BRAKOWAO prowadziło grę i bardzo długo kontrolowało wydarzenia na boisku. Przy stanie 5:1 nikt nie spodziewał się, że SPX jest w stanie nawiązać walkę z rywalem - im bliżej końca spotkania tym przewaga MAO malała i w samej końcówce SPX, który wysoko atakował rywala na jego połowie wyrównał stan meczu! SPX po bardzo dobrym spotkaniu remisuje z MAO!