14 WRZ 2016

MASARNIA RZUTEM NA TAŚMĘ OGRYWA WARZELNIE

ZAWISTOWSKI MASARNIA - PFAC-WARZELNIA PIWA

Od pierwszej minuty oglądaliśmy zacięty pojedynek - przez ponad 20 minut był wynik remisowy 0:0 i oba zespoły prezentowały podobny poziom. Pierwsi bramkę strzelili wicemistrzowie, jednak to nie podłamało Warzelni, która szukała swoich szans. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, jednak to Warzelnia w pewnym momencie wyszła na prowadzenie 3:2! Na dwie minuty przed końcem przy stanie remisowym Masarnia wychodzi na jednobramkowe prowadzenie, który udało się utrzymać do ostatniego gwizdka, mimo strzału w poprzeczkę w ostatnich sekundkach ze strony Warzelni. Świetne widowisko i minimalna wygrana Masarni daje nam kolejny powód aby sądzić, że w tym sezonie w Lidze A każdy może ograć każdego.