02 KWI 2016

City Parking Group miażdży w hicie kolejki !

RE MEDIA/ RT-Plast 11-6 PROCENT Team
W pierwszym piątkowym meczu zespół Daniela Gizy podejmował zespół Procent Team, który w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Niestabilna forma oraz braki kadrowe nie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł. RE MEDIA/RT-Plast z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i co najważniejsze punktuje. W pierwszej połowie widzieliśmy całkiem wyrównane widowisko. Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy który skutecznie kończyli wypracowane okazje. Coraz lepszą formę prezentuje Patryk Zimny który był motorem napędowym swojej drużyny.

RE MEDIA/RT-Plast: Jędrzej Florek x5, Patryk Jasiński x2, Patryk Zimny, Dawid Wilk, Jakub Wąsik, Dawid Fuss.
PROCENT Team: Dawid Kościelak x4, Jarosław Nowicki x2.

SPX FLOW - MDD Bygoszcz 5-13 City Parking Group S.A
Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze dostarczają wiele emocji. Zespół Marcina Gruszczyńskiego w obecnym sezonie spisuję się bardzo źle i poniżej oczekiwań, szanse na zdobycie mistrzostwa są bardzo małe, a walka o pierwszą trójką będzie bardzo trudna. Ejna i spółka w obecnym sezonie są na najlepszej drodze aby odzyskać tytuł mistrzowski i wystąpić na lipcowych mistrzostwach. Pierwsza połowa meczu wyrównana, wiele okazji bramkowych, a także sporo zmarnowanych okazji. Po 30 minutach mieliśmy wynik 5-3 na korzyść CPG. Druga połowa to zupełnie inne oblicze. City Parking Group wzięło sprawy w swoje ręce i nie zostawiło na przeciwniku suchej nitki. Mecz skończył się wynikiem 13-5. Całe spotkanie przebiegało w spokojnej, sportowej atmosferze. Niestety na kilka minut przed końcem meczu swoim niesportowym zachowanie kolejny raz "popisał" się Marcin Gruszczyński który w niekulturalny sposób kwestionował decyzję sędziego.

SPX FLOW - MDD Bydgoszcz: Bartłomiej Turski x2, Patryk Szymański, Krystian Bleja, Vladyslav Kutsenko.
City Parking Group S.A.: Marcin Zużydło x5, Michał Konwiński x3, Radosław Zużydło x2, Marek Szymański x2, Tomasz Ejankowski.