07 MAR 2016

Daw-France/Et-Bud sprawcą dużej niespodzianki !

Servi.pl 5-4 Warzelnia Piwa
Dla Warzelni Piwa był to już drugi mecz w krótki odstępie czasowym, w pierwszym spotkaniu po bardzo zaciętym pojedynku zespół Adama Gadawskiego uległ minimalnie City Parking Group S.A.
Servi.pl dopiero zaczyna rundę, wzmocniona o nowych zawodników poważnie myśli o zajęciu miejsca w górnej połowie tabeli. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Servi.pl, skuteczna gra i wiele okazji bramkowych przyniosły dobry rezultat. Skutecznością popisał się Arkadiusz Glaza który ustrzelił trzy bramki i raz asystował. Warzelnia Piwa mimo bardzo dobrej postawi odnosi drugą porażkę.

Servi.pl: Arkadiusz Glaza x3, Michał Żakowicz, Ariel Podgórski.
Warzelnia Piwa: Eryk Swinton x2, Michał Murawski x2.

Beds.pl 1-9 Daw-France/Et-Bud.
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego faworytem meczu była drużyna Beds.pl , która w zeszłym roku wywalczyło mistrzostwo. Daw-France/Et-Bud obecnego sezonu do udanych zaliczyć nie może, słabo postawa w pierwszej części sezonu i niska pozycja w tabeli. Jednak powrót do drużyny podstawowego bramkarz Mariusza Tatery  jest dużym wzmocnieniem, do Francuzów dołączył także Bartosz Stoppel i Adam Wiśniewski. Od pierwszej minut spotkania, Daw-France/Et-Bud narzuciło swoje tempo gry i prowadziło spokojnie grę. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem 5-0, bardzo dobre zawody rozgrywał Ruczek, aż pięć razy wpisywał się na listę strzelców. Ozdobą meczu piękny lob Rafała Piętki. Beds.pl mimo ambitnej i walecznej postawy nie nawiązało walki z rywalem. Mariusz Tatera tego wieczoru był ścianą nie do przejścia.  Drużyna Dawida Frątczka sprawcą bardzo dużej niespodzianki.

Daw-France/Et-Bud: Wojtek Ruczyński x5, Rafał Piętka, Tomasz Pazderski, Michał Szeremet, Piotr Szurgot.