07 MAR 2016

Liczy się jakość, a nie ilość !

SPX FT Poland 2-4 Kapa Team

W niedziele oglądaliśmy tylko jedno spotkanie rozgrywane w lidze B. SPX FT podejmował Kapę Team która przechodzi trudne momenty, brak ławki rezerwowych w pierwszym meczu po przerwie nie wróżył dobrze. Drużyna SPX praktycznie w komplecie, wzmocniona nowymi zawodnikami. Spotkanie przebiegało spokojnie, nieśmiałe ataki  kończyły się przeważnie niecelnymi strzałami. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik remisowy, 1-1. Druga połowa to zdecydowanie lepsza i bardziej skuteczna gra Kapy Team. Zwycięstwo Kapie przyszło ciężko, ale w pełni zasłużenie. Jeśli Paweł Ruciński wzmocni swój zespół, Kapa jest w stanie namieszać jeszcze w tabeli.