02 MAR 2016

Beds.pl pokonało Warzelnię i ostatecznie zajęło fotel lidera na samym końcu rozgrywek!

Beds.pl – Warzelnia Piwa 10:3 (6:0)

Bramki: Łukasz Stasiak (3’, 42’), Tomasz Bilecki (5’, 24’, 38’), Rafał Werbski (10’, 17’, 19’, 44’), Jakub Cieszyński (50’) – Damian Poliwka (37’, 50’), Marcin Szamocki (45’).

W tym spotkaniu, aby cieszyć się z końcowego zwycięstwa w rozgrywkach, Beds.pl musiało pokonać Warzelnię Piwa. Nikt ze zgromadzonych na balonie przy ulicy Bałtyckiej nie spodziewał się aż tak łatwej przeprawy zawodników Łukasza Stasiaka. Od samego początku spotkania przewagę osiągnęli zawodnicy występujący w czerwonych strojach, a pierwszą bramkę dla tej drużyny strzelił jej kapitan już w 3 minucie gry. Drugą bramkę po kilku chwilach dołożył Tomasz Bilecki i Warzelnia musiała gonić wynik niemalże od samego rozpoczęcia meczu. Warzelnia Piwa starała się gonić rywala, ale w pierwszej połowie wszystkie akcje paliły na panewce. Beds.pl wykorzystywało praktycznie każdą szansę na zdobycie bramki. Hat-tricka dla swojego zespołu w pierwszej połowie zdobył Rafał Werbski. Ostatnią bramkę przed przerwą, a drugą w spotkaniu zdobył Tomasz Bilecki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0 dla Beds.pl. Warzelnia pomimo wielu starań nie była w stanie pokonać bramkarza drużyny w pierwszych 25 minutach. Na początku drugiej lekką przewagę osiągnął zespół gości. Nadal jednak nie potrafili przeprowadzić oni składnej akcji zakończonej zdobyczą bramkową. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli dopiero w 37 minucie spotkania za sprawą Damiana Poliwki. Po tej bramce gra trochę się otworzyła i obie drużyny zdołały jeszcze zdobyć kilka bramek. Ostatecznie Beds.pl bardzo pewnie pokonało zespół Sebastiana Zielińskiego 10:3. Dzięki temu zwycięstwu „bedsi” wygrali ligę pod balonem. Gratulujemy!