20 STY 2016

Dach-Bud pokonuje redcoon.pl. Masarnia lepsza od Warzelni!

Dach-Bud – redcoon.pl 18:11 (8:5)

Bramki: Mariusz Zielecki (2’, 12’), Artur Brzeziński (5’, 9’, 30’, 45’, 46’, 48’), Marcin Lipiec (6’, 10’, 26’, 42’), Marek Schulz (7’, 17’, 29’), Mateusz Borkowski (32’, 33’), Rafał Burda (50’) – Maciej Beliński (3’), Piotr Śmigocki (8’, 44’), Bartosz Nowak (14’, 27’ 46’), Michał Kodranc (16’, 23’, 31’, 35’, 44’).

Kolejne punkty w lidze pod balonem zgarnia Dach-Bud. Tym razem na pokonanym polu zostawili redcoon.pl, który w tym spotkaniu musiał sobie radzić bez swojego kapitana. Od samego początku spotkania przewagę osiągnęli zawodnicy Dach-Budu, którzy już po 10 minutach prowadzili w stosunku 6:2. Przewagi osiągniętej na początku meczu podopieczni Rafała Burdy nie oddali już do końca pierwszej połowy jak i całego spotkania. Najlepszymi zawodnikami swoich drużyn okazali się odpowiednio Artur Brzeziński reprezentujący zespół Dach-Bud, strzelec 6 bramek dla swojej ekipy oraz Michał Kodranc z redcoon.pl zdobywca 5 goli. Druga połowa była podobna do pierwszych 25 minut. Redcoon.pl starał się poprawić swoją grę i dogonić przeciwnika jednak ta sztuka im się nie udała i ostatecznie zespół przegrał 11:18. Obie drużyny w następnej kolejce czekają trudne zawody. Dach-Bud zmierzy się z Warzelnią, natomiast redcoon.pl podejmie Beds.pl

Zawistowski Masarnia – Warzelnia Piwa 7:4 (2:2)

Bramki: Szymon Kmiecik (15’, 32’, 34’), Jakub Klasło (16’, 42’), Maciej Smerliński (35’, 45’) – Tomasz Ejankowski (4’, 28’), Arkadiusz Rusin (5’), Damian Poliwka (36’).

Najciekawsze spotkanie 6 kolejki ligi pod balonem. Masarnia podejmowała Warzelnię. Gospodarze na to spotkanie przybyli w mocno okrojonym składzie, jednak nie przeszkodziło im to w rozegraniu dobrych zawodów i zgarnięciu kompletu punktów. Początek spotkania należał do Warzelni. Szybko wyszła na prowadzenie 2:0 za sprawą Ejana oraz Arka Rusina. Jak się później okazało były to miłe złego początki. W dalszej części pierwszej połowy do wyrównania doprowadziła drużyna Masarni, za sprawą bramek zdobytych przez Szymona Kmiecika oraz Jakuba Klasło w odstępie zaledwie kilkudziesięciu sekund. Po dobrym początku Warzelnia nie potrafiła wykorzystać swoich szans aby wyjść na ponowne prowadzenie. Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 2:2. Po zmianie stron na prowadzenie wyszła drużyna Warzelni, ponownie za sprawą Tomka Jankowskiego. Dobrą partię w tym spotkaniu rozgrywał bramkarz Masarni Szymon Kmiecik. Popisywał się on nie tylko dobrymi interwencjami w bramce ale również skutecznością w zdobywaniu goli. W niedzielny wieczór poprawił swój dorobek bramkowy o 3 gole. Warzelnia za wszelką cenę próbowało doprowadzić do wyrównania, nie udało im się to jednak i straciła kolejne bramki ostatecznie przegrywając to spotkanie 4:7. Masarnia dzięki temu zwycięstwu przeskoczyła w tabeli swojego rywala.

KAPA Team – Grupa Prawna Goldwin 3:19 (2:9)

Bramki: Marek Witkowski (11’, 17’), Łukasz Jakubowski (50’) – Arkadiusz Nowicki (3’, 23’, 33’, 33’. 41’), Wojciech Ruczyński (7’, 13’, 14’, 36’, 44’, 46’), Bartosz Stoppel (9’), Paweł Perczyński (11’, 48’), Maciej Hełminiak (23’), Tomasz Cyrankiewicz (27’), Grzegorz Trzaskowski (30’), Huber Zacharjasz (48’).

Kolejne spotkanie i kolejne łatwe zwycięstwo Grupy Prawnej. Jak dotychczas tylko Daw-France umiało się przeciwstawić tej drużynie i urwać im jakieś punkty. Kapa Team w tym spotkaniu od samego początku została pozbawiona szans na ugranie dobrego wyniku. Drużynę Pawła Rucińskiego stać było na strzelenie 3 bramek, choć szans nie brakowało na zdobycie większej liczby goli. Dobrymi interwencjami w tych sytuacjach popisywał się Hubert Zacharjasz. Kolejny raz swój dorobek bramkowy poprawili mocno zarówno Wojtek Ruczyński jak i Arek Nowicki, którzy między sobą powinni rozstrzygnąć kto zostanie królem strzelców ligi pod balonem. Trzeci w kwalifikacji Maciej Smerliński traci do lidera 10 bramek.