03 GRU 2015

Zawistowski Masarnia gromi przeciwnika. Kasa Stefczyka zgarnia komplet punktów

Kasa Stefczyka – Dach-Bud 19:11 (10:5)

Bramki: Adrian Ceberek (7’, 10’, 18’, 19’. 40’), Arkadiusz Piskorski (7’, 21’, 23’, 41’), Artur Dunaj (9’, 16’, 22’), Paweł Dudzik (29’), Oskar Woźniak (32’), Dariusz Dąbrowski (37’, 42’, 43’, 45’), Paweł Januszkiewicz (39’) – Marcin Lipiec (1’, 47’), Artur Brzeziński (11’, 34’), Tomasz Mikietyński (14’, 20’), Mateusz Zielecki (24’, 38’), Marek Schulz (32’, 35’), Rafał Burda (46’).

Dach-Bud pomimo porażki w swoim pierwszym spotkaniu z Beds.pl zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W drugim swoim spotkaniu mierzyli się z Kasą Stefczyka. Dach-Bud dobrze zaczęło spotkanie, objęli szybkie prowadzenie 1:0, podobnie jak w 1. kolejce. Kolejne minuty jednak to coraz lepsza gra Kasy, która po kilku składnych akcjach wyszła na prowadzenie. Po 10. minutach spotkania był wynik 4:1 dla Kasy Stefczyka. Wysokiego prowadzenia nie oddali już do końca pierwszej części gry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5. Dach-Bud w drugiej połowie starał się poprawić skuteczność w ataku i spróbować doprowadzić do korzystnego wyniku. Ta sztuka jednak nie udała się zawodnikom Rafała Burdy. Skutecznością pod bramką rywali wykazali się Adrian Ceberek, Arkadiusz Piskorski oraz Dariusz Dąbrowski. Pierwszy z nich zdobył dla Kasy 5. bramek, pozostała dwójka strzeliła rywalom po 4. gole. Cały mecz zakończył się zwycięstwem Kasy Stefczyka 19:11.

Vklaps.pl/venergy – Zawistowski Masarnia 6:25 (1:13)

Bramki: Bartosz Kropidłowski (18’), Maciej Majdziński (28’), Marek Szulc (28’), Kryspin Maroszczyk (36’, 50’), Krzysztof Kobus (40’) – Szymon Spychała (3’, 8’, 12’, 34’, 35’), Maciej Smerliński (4’, 7’, 15’, 16’, 18’, 25’, 32’, 49’), Dawid Retlewski (6’, 25’, 27’, 33’, 34’, 36’, 44’, 45’), Mateusz Korecki (22’, 23’, 26’, 29’).

Pogrom. Tak jednym słowem można podsumować spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Od początku meczu kontrolę przejęła drużyna Masarni. Już po kilku minutach gry prowadziła kilkoma bramkami. Vklaps.pl próbowało przeciwstawić się dobrej grze przeciwników, ale błędy w obronie powielały się i kolejne bramki były kwestią czasu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:13. W drugiej połowie przyszło swego rodzaju rozluźnienie w szeregach Masarni, dzięki temu Vklaps.pl zdobyło kilka bramek reperując trochę swój dorobek. Pomimo rozluźnienia goście byli niemal równie skuteczni jak w pierwszej części gry i zainkasowali rywalom aż 12 bramek. Końcowy wynik spotkania to 6:25.