02 GRU 2015

Daw-France, Grupa Prawna Goldwin, Warzelnia dopisały sobie 3. oczka po swoich spotkaniach!

KAPA Team – Daw-France/Et-Bud 7:10 (2:5)

Bramki: Marek Kutka (3’), Damian Siewierz (16’), Jakub Szefka (26’, 49’), Marek Witkowski (33’), Bartosz Marciniak (48’) – Krzysztof Krawczyk (2’), Rafał Piętka (11’, 21’, 41’), Karol Bilski (17’, 30’, 42’), Piotr Szurgot (24’), Tomasz Pazderski (45’), Adam Wiśniewski (48’).

Spotkanie drużyny z Kapuścisk z ekipą „Francuzów”. Przedstawiciel Ligi B z przedstawicielem Ligi A. W tym spotkaniu górą była ekipa z wyższej klasy rozgrywkowej Extraligi. Początek spotkania wyrównany, obie drużyny wyprowadziły po ciosie i po 10. minutach był remis 1:1. W późniejszej części pierwszej połowy do głosu doszli zawodnicy z Daw-France, którzy po kilku minutach gry wyszli na prowadzenie 3:2. Francuzi przeprowadzali składne akcje, które często stwarzały duże zagrożenie pod bramką rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:2 dla ekipy Karola Bilskiego.

Druga część spotkania to dalsza przewaga drużyny gości. Dobra gra duetu Rafał Piętka – Karol Bilski skutkowała udziałem tych dwóch zawodników w znakomitej większości akcji bramkowych swojej drużyny. Kapa Team ambitnie próbowała przeciwstawić się przeciwnikom, jednak nie byli w stanie sprostać dobrze poukładanej grze swoich rywali. Ostatnie 5 minut to rozluźnienie drużyny Daw-France, która była już pewna zwycięstwa i pozwoliła zdobyć 2. bramki przeciwnikom. Końcowy wynik spotkania to 10:7 dla Francuzów, którzy dopisują sobie komplet punktów za to spotkanie.

W następnym spotkaniu Kapa Team podejmie Flugo, a Daw-France/Et-Bud zmierzy się z zespołem Zawistowski Masarnia.

Grupa Prawna Goldwin – FLUGO 20:4 (10:4)

Bramki: Bartosz Stoppel (2’, 36’, 38’), Arkadiusz Nowicki (5’, 12’, 13’, 22’, 23’, 26’, 29’, 41’), Hubert Zacharjasz (7’), Daniel Szafraniec (17’), Wojciech Ruczyński (24’, 25’, 34’, 35’), Maciej Hełminiak (35’), Grzegorz Trzaskowski (41’), Tomasz Cyrankiewicz (49’) – Damian staniej (6’, 19’), Mateusz Sobczyk (15’), Dominik Majewski (16’).

Arek Nowicki, Bartosz Stoppel oraz Wojtek Ruczyński to protagoniści niedzielnego spotkania pomiędzy Grupą Prawną Goldwin a zespołem Flugo. W pierwszej połowie spotkania gospodarze zainkasowali gościom 10 bramek, przy stracie tylko 4 goli. Flugo w drugiej części gry drugi raz z rzędu nie potrafiło znaleźć recepty na pokonanie bramkarza gości. Po stronie strat zapisali kolejnych 10 goli zainkasowanych przez drużynę Arka Nowickiego. Końcowy wynik spotkania to 20:4 dla Grupy Prawnej Goldwin.

Zespół Flugo szansę na zdobycie pierwszych punktów będzie miał w następnej kolejce kiedy to podejmie drużynę Kapa Team. Grupa Prawna zmierzy się z zespołem redcoon.pl.

Warzelnia Piwa – redcoon.pl 13:9 (7:3)

Bramki: Radosław Teliszewski (7’, 14’, 20’, 35’, 45’, 48’), Michał Jędrczak (9’, 11’), Sebastian Zieliński (18’, 23’, 37’, 37’, 49’) – Arkadiusz Pawski (15’, 24’, 34’), Adam Zalewski (17’), Adrian Nalaskowski (30’, 32’, 33’, 38’, 44’).

Drużyna Warzelni na to spotkanie przybyła tylko z jednym zawodnikiem rezerwowym. Redcoon.pl natomiast przybył w większej sile i wydawać by się mogło, że dokonają rewanżu za znaczącą porażkę w spotkaniu rozgrywanym na orliku gdzie polegli aż 1:12. To jednak nie miało miejsca. Nerwowa gra na początku spotkania „papryczek” skutkowała niedokładnymi podaniami i groźnymi akcjami przeprowadzanymi przez Warzelnię. Po 15 minutach gry Warzelnia prowadziła już 4:1 i nie wyglądało na to aby mieli poprzestać na tym wyniku. Pojedyncze zrywy ekipy redcoon.pl pozwoliły na strzelenie jeszcze 2. bramek. W końcówce pierwszej części gry prowadzenie powiększyła Warzelnia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:3 dla Warzelni. Druga część spotkania to bardziej wyrównana gra obu zespołów. Warzelnia trochę opadła z sił mając tylko jednego zawodnika w rezerwie. Redcoon.pl próbował odwrócić losy meczu na swoją korzyść. W drugiej połowie brylował Adrian Nalaskowski z redcoonu. Strzelił w niej 5 bramek, nie pomogło to jednak na odwrócenie losów meczu. Warzelnia pokonuje popularne „papryczki” 13:9. Za to spotkanie na pochwałę zasługują tacy zawodnicy jak Radek Teliszewski, Sebastian Zieliński z Warzelni oraz Arek Pawski i Adrian Nalaskowski z redcoon.pl.

W następnej kolejce Warzelnia podejmie El-kajo. Redcoon.pl zmierzy się z Grupą Prawną Goldwin.