12 PAź 2015

RK10/PAAK Hurtownia rozstrzelała Kapa Team .. !

T-Traco.com 4 - 5 Pub Kubryk
W pierwszym niedzielnym spotkaniu byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do zawodników T-Traco.com którzy prowadzili wysoko 3-1, nic nie wskazywało na to, że  w drugiej połowie losy meczu odwrócą się aż o 180 stopniu. Druga połowa to całkowita dominacja i nieustępliwość w atakach na bramkę Pubu Kubryk. Swój dzień miał Radosław Janka który skutecznie kończył akcje kolegów, strzelając tego wieczoru aż 5 bramek. Mecz kończy się zwycięstwem Pubu Kubryk.

RK 10/ PAAK Hurtownia 17 - 4 Kapa Team
Mimo sporego doświadczenia w szóstkach, Kapa Team nie wyciąga wniosków i na mecze przychodzi w bardzo okrojonym składzie, rezultatem czego są bardzo wysokie porażki. Na niedzielny mecz z zespołem RK 10/PAAK Hurtownia zawodnicy Piotra Rucińskiego stawili się w bardzo okrojonym, 5cio osobowym składzie, rozgrywając cały mecz z jednym mniej zawodnikiem w polu. Zespół Łukasza Walczaka podszedł do tego meczu bez najmniejszej litości wbijając rywalowi aż 17 bramek.