13 WRZ 2015

Kapa Team z pierwszym zwycięstwem .. !

Vklaps.pl/Venergy 4-10 Warzelnia Piwa II
Pierwszy z czwartkowych meczów to debiut w Extraliga.pl zespołu Vklaps.pl/Venergy. W szeregach zespołu jest kilku zawodników którzy występowali na boiskach extraligi i swoim doświadczeniem na pewno pomogą kolegom w odnoszeniu wyników. Warzelnia Piwa II to drugi zespół ubiegłorocznych mistrzów Extraligi B. Spotkanie zaczęło się bardzo obiecująco dla Vklaps.pl/Venergy, prowadzenie 1-0 i dobra gra. Warzelnia doszła do głosu i po pierwszej połowie prowadziła 4-2. Druga połowa to już dominacja Warzelni Piwa i kolejne bramki. Spotkanie kończy się zasłużonym zwycięstwem podopiecznych Adama Gadawskiego 10-4.

Vklaps.pl/Venergy:  Jakub Warda, Michał Reszkowski, Marek Szulc, Michał Daniel.
Warzenia Piwa II:  Daniel Kortas x4, Daniel Furmańczyk x3, Radosław Tszepietowski x2, Mariusz Flejter.

RKS Widzimisie 2-4 Kapa Team
Drugie czwartkowe spotkanie to mecz starych znajomych. Zespoły RKS Widzimisie – Kapa team w poprzednim sezonie dwukrotnie się spotykały zostawiając po sobie dobre  wrażenie. Kapa osłabiona brakiem swoich dwóch podstawowych zawodników przystępowała do tego meczu tylko z dwoma zawodnikami na zmianę. RKS Widzimisie dowodzone przez Grzegorza Trzaskowskiego jak zawsze solidne w obronie, jednak gorzej z wykańczaniem akcji. Gdyby skuteczność tego wieczoru była po stronie RKS Widzimisie to wynik końcowy meczu byłby zupełni inny. Kapa Team w pierwszym meczu nowego sezonu wygrywa spotkanie 4-2. Dwie bramki dla zespołu Piotr Rucińskiego zdobył będący w niezłej formie Marcin Andrzejewski.

RKS Widzimisie: Adrian Nowak, Łukasz Lubelczyk.
Kapa Team: Marcin Andrzejewski x2, Łukasz Jakubowski, Cezary Nowak