19 CZE 2015

Kasa Stefczyka lepsza od Masarni ..

Kasa Stefczyka – Masarnia Zawistowski 7:4
Oba zespoły, po słabych początkach sezonu, w ostatnim czasie prezentują wysoki poziom, odprawiając z kwitkiem swoich kolejnych rywali. Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo wyrównany, a swoje okazje na zdobycie bramki mieli jedni i drudzy. Do przerwy o jedno trafienie lepsi zawodnicy Kasy Stefczyka. Druga część gry to już większa przewaga podopiecznych Adriana Dylasa, którzy udokumentowali ją kolejnymi bramkami, wygrywając całe spotkanie w stosunku 7:4. Zwycięstwo zawodnikom Kasy z pewnością nie przyszłoby tak łatwo, gdyby ekipa Masarni skuteczniej kończyła swoje akcje, zwłaszcza w pierwszych 25 minutach. Kasa Stefczyka liderem grupy spadkowej!

RKS Widzimisie – SportsEvents 365 3:11
Jeżeli w tegorocznych rozgrywkach, o którymś z zespołów można powiedzieć, że jest „pechowcem” to na myśl przychodzi tylko jedna ekipa - RKS Widzimisie. Ile to już razy byliśmy świadkiem, kiedy podopieczni Grzegorza Trzaskowskiego posiadali bezpieczną, jakby się mogło wydawać, przewagę bramkową, żeby ostatecznie przegrać wygrany mecz? Okazją na wywalczenie kompletu punktów była rywalizacja z zespołem SportEvents 365. Czwartkowa rywalizacja przebiegała jednak pod wyraźne dyktando zawodników SportsEvents 365, którzy skutecznie powiększali swoją bramkową przewagę, aby ostatecznie wygrać całe spotkanie 11:3. SportsEvents z kompletem punktów!