01 CZE 2015

Eko-Instal wygrywa w Hicie Kolejki !

Eko-Instal 3-2 Warzenia Piwa
Niedzielne zmagania zaczęliśmy od naprawdę mocnego uderzenia ponieważ rywalizacji dwóch czołowych zespołów ligi B, gwarantowała sporą dawkę emocji. Warzelnia, aby pozostać na fotelu lidera nie mogła tego meczu przegrać, z kolei ekipa Eko-Instal chciała wziąć rewanż za porażkę odniesioną w pierwszym meczu tych drużyn. Wszystko co istotne dla tej rywalizacji wydarzyło się w drugich 25 minutach, ponieważ pierwsza części gry zakończyła się bezbramkowym remisem. Zawodnicy Eko-Instalu nieznaczną przewagę na początku drugiej połowy udokumentowali dwiema bramkami i to Warzelnia musiała gonić wynik. Niestety tego dnia podpopiecznym Adama Gadawskiego zabrakło trochę szczęścia i po wyrównanym pojedynku o jedną bramkę lepsi okazali się być zawodnicy Eko, wygrywając cały mecz w stosunku 3:2, udanie rewanżując się za poprzednie starcie.