29 MAJ 2015

Jak przegrać wygrany mecz ?

SPX FT Poland 10-4 RT-Plast
Mecz od pierwszej do ostatniej minuty przebiegał pod wyraźne dyktando zespołu SPX. Podopieczni Marcina Gruszczyńskiego tego dnia byli zabójczo skuteczni, wykorzystując wszystkie słabe strony ekipy RT-Plastu. Mocną siłą zespołu SPX jest bez wątpienia wysoka frekwencja zawodników na każdych zawodach, czego efektem jest miejsce w górnej części tabeli. Jeżeli chodzi o zawodników RT-Plastu to widzieliśmy lepsze mecze w ich wykonaniu. SPX po stosunkowo jednostronnym widowisku inkasuje kolejne 3 punkty.

SPX FT Poland: Bartłomiej Roszak x3, Waldemar Częsz x2, Maciej Kwiatkowski x2, Dawid Dembek, Jarosław Tracz, Dawid Bobiński.
RT-Plast: Maciej Pilarski x2, Nikodem Szarata, Mateusz Krawczyk.

Daw-France/Et-Bud 9-11 Kasa Stefczyka
Jak przegrać wygrany mecz pokazała tego dnia ekipa Daw-France/Et-Bud. Pierwsza połowa to całkowita dominacja Francuzów, którzy na przerwę schodzili z 4 bramkową przewagą, a znając potencjał i doświadczenie tego zespołu, zapewne tylko nieliczni postawiliby na ostateczne zwycięstwo Kasy Stefczyka. Jak się kolejny raz porzekonaliśmy w piłce nie ma rzeczy niemożliwych i boisko weryfikuje wszystko. Druga część gry to pogoń za korzystnym rezultatem podopiecznych Adriana Dylasa, którzy jeszcze 10 min przed końcem przegrywali różnicą 3 bramek, aby w ostatnich minutach meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po bardzo emocjonującym meczu Kasa Stefczyka wygrywa w stosunku 11:9, a Francuzi na udany rewanż muszą jeszcze poczekać…

Daw-France/Et-Bud: Jacek Szpejna x2, Krzysztof Krawczyk x2, Michał Szeremet x2, Karol Bilski, Tomasz Pazderski, Dawid Frątczak.
Kasa Stefczyka: Dariusz Dąbrowski x3, Oskar Woźniak x3, Adrian Ceberek x2, Adrian Duch, Grzegorz Przybyszewski.