14 MAJ 2015

Wieczór pełen emocji !

SportsEvents 365 4-3 Warzelnia Piwa
Wtorkowy wieczór zaczął się od pojedynku lidera ligi B, z grającą w kratkę ekipą SportsEvents 365. Faworyta tego spotkania wskazać nie było trudno, a każdy inny rezultat niż wyraźna wygrana Warzelni byłby prawdziwą niespodzianką. Początek meczu wyraźnie pod dyktando ekipy SportsEvents 365, która mecz rozpoczęła z „wysokiego c" i po 7 min prowadziła różnicą 3 goli. Do przerwy 3:1 - zapachniało sensacją. Druga odsłona to skuteczniejsza gra Warzelni, która nawet doprowadziła do wyrównania. Tego dnia jednak ostateczne słowo należało do zespołu SportEvents, który minutę przed końcem spotkania zadał decydujący cios i sensacja stała się faktem. SportsEvents 365 – Warzelnia Piwa 4:3 !

SportsEvents 365: Dominik Obuchowski x2, Łuksz Rydzkowski, Piotr Libera.
Warzelnia Piwa: Damian Poliwka x2, Eryk Swinton.

Kasa Stefczyka 6-7 Masarnia Zawistowski
Masarnia w tym sezonie bardzo dobre spotkania przeplata z tymi nieco słabszymi, jak chociażby to sprzed tygodnia, kiedy wyraźnie przegrała rywalizację z FIT-MAX’em, dlatego przed tym spotkaniem większe szanse przypisywano, będącej ostatnio na fali, drużynie Kasie Stefczyka. Pierwsza połowa wyrównana, z lekką przewagą podopiecznych Adriana Dylasa, którzy na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką. Druga część meczu to otwarta gra i szybkie zwroty akcji, kiedy to na prowadzenie wychodzili raz jedni, raz drudzy. Więcej szczęścia i zimnej krwi zachowali zawodnicy Masarni, którzy zwycięską bramkę zdobyli 15 sekund przed zakończeniem spotkania. Masarze swój sukces bez wątpienia zawdzięczają wyśmienicie dysponowanemu tego dnia Piotrowi Iciakowi, który kilkukrotnie uchronił swój zespół przed stratą bramki. Kasa Stefczyka – Masarnia Zawistowski 6:7 !

Kasa Stefczyka: Oskar Woźniak x2, Adrian Ceberek, Dariusz Dąbrowski, Artur Dunaj, Grzegorz Przybyszewski.
Masarnia Zawistowski: Wojciech Bembnista x2, Bartłomiej Szweda x2, Przemek Macudziński x2, Tomasz Hałas.