21 KWI 2015

J.S. Druk wygrywa z Solibudem.pl !

J.S.Druk Team 8-5 Solibud.pl
Wygrana Drukarzy to z pewnością rezultat, który biorąc pod uwagę ostatnie wyniki tego zespołu, może być traktowany jako mała niespodzianka. Takie rozstrzygnięcie utwierdza tylko w przekonaniu, że w tym sezonie, poziom prezentowany przez bydgoskie zespoły Extraligi jest bardzo wyrównany i do każdego meczu należy podchodzić z pełnym zaangażowaniem. Niedzielne spotkanie pokazało również, jak ważna jest szeroka kadra zespołu. Ekipa Solibudu do tego meczu przystąpiła zaledwie szóstką zawodników i niestety sił wystarczyło tylko na pierwsze 25 minut, po którym prowadzili 4:2. Druga odsłona to wyraźna przewaga teamu Nowickich, a bramka seniora z pewnością powalczy o TOP 10 XII kolejki. Po dobrej grze zespół J.S.Druk wygrywa spotkanie 8:5, odnosząc zasłużone i długo wyczekiwane zwycięstwo!

FIT-MAX 2-1 Vitalabo
Wytypowanie zwycięzcy w tej konfrontacji to trochę jakby opowiedzieć ostatni odcinek „Mody na sukces”, rzecz praktycznie niemożliwa. Oba zespoły na fali, o sporych umiejętnościach, zawsze walczące o 3 punkty, preferujące szybki i widowiskowy futbol. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był dokładnie taki, jaki sobie wszyscy wyobrażali. Wyrównana gra, dużo walki i błyskotliwe akcje sprawiały, że wynik tej rywalizacji był do końca sprawą otwartą. W pierwszej połowie, i jak się później okazało dla losów całego spotkania, różnicę zrobił duet zawodników FIT-MAXU, Dawid Wiśniewski i starszy z braci Smerlińskich - Mateusz. Przy obu trafieniach pierwszy asystował, a drugi skutecznie wykończył akcje. Vitalabo odpowiedziało trafieniem po stałym fragmencie gry Dawida Raszki. W drugiej części zawodów więcej bramek niestety nie padło, jednak sytuacji ku temu nie brakowało. FIT-MAX wygrywa 2:1!