16 KWI 2015

Kasa Stefczyka lepsza od Daw-France ..

Kasa Stefczyka 7-4 Daw-France/Et-Bud

We wtorkowy wieczór, jeszcze przed emocjami związanymi z derbową potyczką pomiędzy Athletico Madryt a Realem Madryt w Lidze Mistrzów rozegrano mecz 11 kolejki spotkań ligi A, szczególnie istotny dla układu dolnej części tabeli. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Kasy Stefczyka i Daw-France/Et-Bud. Obie ekipy spisują się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, dlatego w tym meczu liczyły na wywalczenie punktów. Do przerwy po bardzo wyrównanej pierwszej połowie mieliśmy remis i ciężko było wskazać faworyta. W drugiej części zawodów optyczną przewagę uzyskali podopieczni Adriana Dylasa, jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili dopiero w końcówce meczu, zdobywająć trzy bramki w kilka minut, ustalajać wynik meczu na 7-4 na swoją korzyść.

Kasa Stefczyka: Adrian Ceberek x3, Artur Dunaj x2, Jarosław Zamyślewski, Oskar Woźniak.
Daw-France/Et-Bud: Karol Bilski x3, Tomasz Pazderski.