08 PAź 2014

Warzelnia Piwa znowu górą..

Warzelnia Piwa – SportsEvents 365 7-2 ( 3-1 )

Do meczu z beniaminkiem Warzelnia podchodziła w bardzo dobrych nastrojach, po 3 kolejkach komplet punktów i bardzo wysokie miejsce w tabeli. SportsEvents 365 zaczęło sezon nieźle, jednak w ostatniej kolejce doznało bardzo wysokiej porażki z faworytem do wygrania Extraligi B Eko-Instal. Faworyta tego spotkania ciężko było wskazać, obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pierwsza połowa lepiej ułożyła się zawodników Adama Gadawskiego, szybkie dwie bramki nieco ustawiły pierwsze 25 minut. Pierwsza połowa dosyć zacięta z małą przewagą Warzelnia, kończy się wynikiem 3-1. Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy, szalał Eryk Swinton który siał postrach pod bramką rywala. Do swojego dorobku strzeleckiego dokłada 3 bramki i prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców z dorobkiem 15 bramek. Spotkanie kończy się wysokim zwycięstwem Warzelni Piwa 7-2. Warzelnia na obecną chwilę liderem Extraligi B.

Warzelnia Piwa: Eryk Swinton x3, Daniel Furmańczyk x3, Mateusz Osmański.
SportsEvents 365: Michał Adamiec, Damian Słomski.

Da Vinci – Kasa Stefczyka 4-3 ( 3-0 )

Po ostatnim bardzo słabym występie i porażce z J.S. Druk zawodnicy Da Vinci chcieli się zrehabilitować i w meczu z Kasą zgarnąć komplet punktów. Zadanie niezwykle ciężkie, ponieważ Kasa to zespół młody, bardzo ambitny i walczący zawsze do ostatnich sekund. Pierwsza połowa ułożyła się wyśmienicie, prowadzenie 3-0 i zdecydowana przewaga Da Vinci, wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Zawodnicy Adriana Dylasa w przerwie spotkania odbyli męską rozmowę i ich gra w drugiej połowie znacznie się poprawiła. Poprawiona gra w obronie oraz bardzo szybkie kontry przyniosły oczekiwany efekt, z 3-0 zrobiło się Nam 3-3 i do ostatnich minut mieliśmy bardzo ciekawe spotkanie. Każda z drużyn miała szansę aby dobić przeciwnika, ostatecznie sztuka ta udała się zeszłorocznym mistrzom Extraligi B. Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnym mocnym strzałem na bramkę zamienił nowy nabytek Da Vinci – Michał Żakowicz. Po bardzo zaciętym meczu Da Vinci schodzi z boiska z 3 punktami.

Da Vinci: Oskar Sierant, Michał Żakowicz, Maciej Suszek, Jacek Zagórski.
Kasa Stefczyka: Dariusz Dąbrowski, Kamil Muszyński, Dawid Muszyński.