29 WRZ 2014

Ostre strzelanie w lidze B ..

Eko-Instal – SportsEvents 365 14-2 ( 6-1 )

HIT Kolejki w lidze B zapowiadał się bardzo ciekawie. Obie drużyny w obecnym sezonie nie straciły jeszcze punktów. Zaskakująco dobrze spisuję się drużyna która debiutuje w lidze – SportsEvents 365. Dwa mecze i dwie pewne wygrane. Eko-Instal rok temu otarł się o awans do Extraligi A, cel na ten sezon pozostał taki sam. Drużyny do meczu przystąpiły w optymalnych składach. Jak na HIT kolejki spotkanie przyniosło Nam bardzo dużo emocji.. niestety tylko przez kilka pierwszych minut meczu. SportsEvents 365 śmiało zaatakowało i przyniosło to bramkę na 1-0. Odpowiedź Eko była natychmiastowa i za sprawą Olejniczka było 1-1. Wynik remisowy nie utrzymał się długo, zawodnicy Eko cały czas atakowali i do przerwy schodzili z bardzo wysokim wynikiem 6-1. Druga połowa to ciąg dalszy popisów gospodarzy. Szybkie kontrataki, pewne wykańczanie akcji i przewaga powiększała się z minuty na minutę. Znakomite zawody w bramce rozegrał Marcin Niwiński który tego dnia był nie do pokonania.  Mecz kończy się bardzo wysokim wynikiem 14-1. Eko-Instal liderem po 3 kolejkach.

BRAMKI:

Eko-Instal: Arkadiusz Rusin x3, Tomasz Cyrankiewicz x3, Marcin Targowski x2, Marcin Szamocki x2, Marcin Olejniczak x2, Radek Mrozik, Maciej Kwiatkowski.
SportsEvents 365: Michał Pałaszewski, Patryk Batka.

etłumaczenia.eu – Juventus SS

W drugim meczu ligi B spotkały się drużyny które w obecnym sezonie jeszcze nie zapunktowały. Faworytem meczu byli gospodarze którzy już w pierwszych pokazywali Nam momentami bardzo dobrą grę. Juventus dopiero zaczyna przygodę z szóstkami i z meczu na mecz zbiera cenne doświadczenie. Etłumaczenia.eu okazały się bardzo trudnym i wymagającym rywalem dla Juve. Duet Klimczyk-Prondziński co chwilę zagrażał bramce, efektem czego było wysokie prowadzenie po pierwszej połowie 8-2. Drugie 25 minut to troszkę lepszea gra Juve które swoich szans upatrywało w szybkich kontratakach.  Taktyka okazała się bardzo dobra, Krzysztof Bereznowski był bardzo skuteczny pod bramką przeciwnika i każdą z możliwych wykorzystywał. Gospodarze meczu cały czas grali konsekwentnie i  to oni kontrolowali przebieg meczu. Wynik końcowy meczu bardzo wysoki bo aż 16-8.

BRAMKI:

etłumaczenia.eu: Maciej Prondziński x5, Daniel Klimczyk x4, Piotr Kantarowski x4, Paweł Tomczak x2, Michał Osowski, Mateusz Krzeszewski.
Juventus SS: Krzysztof Bereznowski x4, Łukasz Figurski x2, Paweł Drzewiecki x2.