12 CZE 2014

Żółty poniedziałek ..

Vintore – Solibud.pl 4-4 ( 1-3 )

Vintore aby myśleć o utrzymaniu czy też o walce w barażach ten mecz musiało wygrać. Sytuacja w tabeli przed tym spotkaniem nie wyglądała za dobrze, jednak po niedzielnym, efektownym zwycięstwie w pucharze ligi humory dopisywały.  Spotkanie było toczone w bardzo ciężkich warunkach, upał który panował tego dnia dawał o sobie mocno znać. Spotkanie lepiej ułożyło się dla zawodników Solibudu.pl którzy po pierwszej prowadzili 3-1. Druga połowa to bardzo dobra grał całej drużyny Vintore, szybkie kontry, duża skuteczność pod bramką rywala pozwoliła na zmniejszenie strat z pierwszej połowy i doprowadzenie do remisu 4-4. Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrał Adrian Brzeziński który wniósł bardzo dużo jakości do zespołu budowlanych, dzięki jego indywidualnym akcjom i asystom koledzy trafiali do bramki.

BRAMKI:

Solibud.pl: Adrian Brzeziński x2, Adrian Wawrzon, Patryk Boruń.
Vintore: Dariusz Jezierski, Michał Kodranc, Marcin Kłaczański, Dariusz Tymek.

FANICOL – STALWIT 6-6 ( 3-1 )

Mecz drużyn które nigdy nie odpuszczają, walczą do końca, o każdą piłkę i centymetr boiska. Spotkanie dwóch drużyn o mocnych charakterach zawsze grozi wybuchem emocji. Kibice przy ul. Gajowej byli świadkami wszystkiego co może wydarzyć się w futbolu, piękne zespołowe akcje, bramki, zmarnowane okazje, bardzo dużo fauli, boiskowych spięć. Niestety ukazała się także ciemna strona obu drużyn, bardzo nerwowa atmosfera, sporo agresji, wzajemnych pretensji a także kłótni. Efektem tego było pokazanie przez arbitra aż 6 zółtych kartek i jednej czerwonej.  Po pierwszej połowie spore zaskoczenie, zespół FANICOL prowadzi 3-1 i jest blisko sprawienia sensacji. Początek drugiej połowy to zimny prysznic dla gospodarzy meczu, STALWIT swoimi  ”klepkami” rozmontował raz dwa obronę FANICOL i doprowadził do remisu. Przez resztę meczu drużyny odpowiadały bramką za bramkę i mecz zakończył się wynikiem 6-6. Na wyróżnienie zasługuje dwóch zawodników, strzelec trzech bramek dla FANICOL – Paweł Splitt, oraz Patryk Podolski który strzelił dla błękitnych dwie bramki i dwa razy asystował.