15 MAJ 2014

Polegać jak na VOLTASTAL.

Jeżeli drużyna Kasy Stefczyka przed spotkaniem z VOLTASTAL miała nadzieję na sprawienie niespodzianki, to już po 15 minutach meczu Mistrzowie Polski wybili z głowy ten pomysł podopiecznym Adriana Dylasa i mecz  zakończyli wysokim zwycięstwem. W innym pojedynku dnia Warzelnia Piwa w derbach branży gastronomiczno-rozrywkowej pokonała RKS Widzimisie .Poniżej szczegóły.

RKS Widzimisie  - Warzelnia Piwa  3:8(1:4)

Derby dla Warzelni Piwa! Adam Gadawski i koledzy z zespołu nie dali szans RKS Widzimisie i pewnie zwyciężyli 8:3. Całe spotkanie było bardzo zacięte , ale groźniejsi i bardziej skuteczni pod bramką rywala byli zawodnicy Warzelni. Kolejny znakomity mecz rozegrał Mateusz Iżycki, który zdobył pięć bramek i był ojcem sukcesu. Warto zaznaczyć, że napastnik Warzelni w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył 12 goli-wynik imponujący. RKS Widzimisie pomimo porażki miał momenty dobrej gry. Gdyby zespół wystąpił w optymalnym składzie , to wynik mógł być zupełnie inny.

RKS Widzimisie:A.Nowak x2,Ł.Lubelczyk

Warzelnia Piwa:M.Iżycki x5,D.Furmańczyk x2,A.Chudziak

VOLTASTAL - Kasa Stefczyka 12:3(4:0)

Kasa Stefczyka w ostatnich tygodniach spisuje się znakomicie. Adrian Dylas w zimowej przerwie dokonał kilku ciekawych transferów i zespół na wiosnę gra bardzo efektownie. Wtorkowy pojedynek zawodnicy Kasy rozpoczęli bardzo bojowo . Pierwsze 10 minut , to wysoki pressing w ich wykonaniu i bardzo solidna gra w obronie. Wszystko jednak posypało się ,gdy w ciągu 4 minut Kasa straciła dwa gole . VOLTASTAL dał się wyszumieć przeciwnikowi  i niczym wytrawny bokser punktował rywala. Do przerwy 4:0 , a drugie 25 minut , to już zdecydowana dominacja Mistrzów Polski. Ostateczny wynik 12:3 dość wysoki , ale bardzo sprawiedliwy. Jastrzębie nadal niepokonane w lidze. W opinii wielu obserwatorów i kibiców na chwilę obecną nie ma w lidze drużyny, która może z nimi skutecznie powalczyć- VOLTASTAL na dzień dzisiejszy gra futbol z „innej planety”!

VOLTASTAL:P.Kanik x3, R.Zużydło x3,M.Konwiński x2,M.Zużydło x2,T.Ejankowski

Kasa Stefczyka: M.Leśniewski,D.Dąbrowski,J.Śmietanowski,