29 KWI 2014

VOLTASTAL niczym taran!!!

W Hicie Kolejki VOLTASTAL pokonał po bardzo emocjonującym meczu Daw-France/Eko -Tynk 6:3 i nadal śrubuje rekord zwycięstw. W innych dzisiejszych spotkaniach Eko-Instal niespodziewanie pokonał Vitalabo , Solibud.pl wygrał z PAAK Hurtownią , a Masarnia Zawistowski rozgromiła FANICOL. Poniżej szczegóły.

PAAK Hurtownia  – Solibud.pl 3:9(1:6)

Nie do poznania w ostatnich tygodniach jest ekipa Patryka Kuczawskiego. W poniedziałkowy wieczór Solibud.pl po bardzo dobrym meczu pokonał PAAK Hurtownię 9:3. Od samego początku spotkania Budowlani ruszyli do ataków i szybko zdobyli gole. Można powiedzieć ,że pierwsze 15 minut ustawiło cały mecz. Szkolne błędy w obronie Hurtowników z zimną krwią wykorzystywali napastnicy Solibudu. Praktycznie po pierwszych 25 minutach było po meczu. Kolejny raz z dobrej strony pokazał się najlepszy strzelec drużyny Marcin Tomalczyk, który zdobył cztery gole. Solibud.pl podtrzymał serię zwycięstw z rzędu do trzech. PAAK Hurtownia nadal w kryzysie.

PAAK Hurtownia: Ł.Karolak x2, K.Krawczyk ,

Solibud.pl: M.Tomalczyk x4,A.Wawrzon x2,P.Kuczawski,A.Brzeziński,P.Boruń,

FANICOL - Zawistowski Masarnia 2:8(2:1)

Zawistowski Masarnia po ostatnich niepowodzeniach w końcu się przełamała i zdobyła komplet punktów. Dzisiejsze spotkanie jednak wcale nie należało do łatwych. Co prawda wynik wysoki , ale zwycięskie bramki zawodnicy z Władysławowa zdobyli w drugiej części drugiej połowy. Do przerwy na boisku dominowała FANICOL, która zgrała bardzo solidnie w obronie i po pierwszych 25 minutach prowadziła 2:1. Niestety dla siebie Reaktywacja nie była konsekwentna w założeniach taktycznych i w końcówce spotkania została wypunktowana. Wreszcie do bramki  zaczął regularnie trafiać Łukasz Siatka. W dniu dzisiejszym zdobył pięć bramek i obok Przemka Macudzińskiego i Marka Gwita był najlepszym zawodnikiem meczu.

FANICOL: K.Woźniakowski,K.Splitt,

Zawistowski Masarnia: Ł.Siatka x5, P.Macudziński x3

Eko-Instal – Vitalabo 7:5(2:1)

Do sporej niespodzianki doszło w trzecim pojedynku wieczoru. Skazywany na porażkę Eko-Instal niespodziewanie pokonał Vitalabo 7:5. Taki zespól Mikołaja Laskowskiego chcielibyśmy oglądać zawsze- zaangażowany , walczący o każdą piłkę i skuteczny. Vitalabo chyba w dniu dzisiejszym trochę zlekceważyło rywala i gdy zorientowało się ,że przeciwnik  poważnie podszedł do zawodów było już za późno. W pewnym momencie Eko prowadziło 5:1. Wówczas Medyczni mocno przycisnęli. Doprowadzili do remisu , ale błędy w końcówce spotkania spowodowały, że z boiska musieli zejść pokonani. Niespodzianka stała się faktem. Na pochwały zasłużył cały zespół EKO-Instalu. Oby dzisiejsze spotkanie pozwoliło podopiecznym Mikołaja Laskowskiego  uwierzyć, że utrzymanie jest w zasięgu. W ekipie Vitalabo bardzo widoczny był dzisiaj brak Michała Jendrczaka.

Eko-Instal:K.Gębala x2, M.Laskowski x2, M.Andrzejewski,J.Szewka,

Vitalabo: R.Imała x2,M.Krajewski x2,M.Musialski,S.Borcowski (sam),

VOLTASTAL – Daw-France/Eko-Tynk 6:3 (4:1)

Na deser dzisiejszego dnia mieliśmy starcie Mistrzów Polski- VOLTASTAL ze znakomicie spisującym się w obecnym sezonie zespołem Daw-France/Eko- Tynk. Spotkanie zostało okrzyknięte Hitem Kolejki i z pewnością na nie zasłużyło. Na boisku było wszystko: walka , ostra gra, koronkowe akcje i gole. Najlepszy atak obecnych rozgrywek okazał się mocniejszy od najlepszej obrony. VOLTASTAL w swoim stylu przejechało się po rywalu niczym taran i zwyciężyło 6:3 . Mecz praktycznie rozstrzygnął się do przerwy, gdy  przy stanie 1:1 Jastrzębie wykorzystały słabszy okres gry Daw France i zdobyły trzy bramki z rzędu. Ozdobą tej części gry była bramka Radka Zużydło , który strzałem z woleja zdjął „pajęczynkę” bramki strzeżonej przez Mariusza Taterę. Drugie 25 minut  było bardzo wyrównane, ale Mistrzowie Polski mieli wszystko pod kontrolą. Francuzi próbowali presować, przesunęli grę na połowę przeciwnika,  nawiązali walkę, ale mieli zbyt mało atutów w ataku aby postraszyć rywala.  VOLTASTAL kolejny raz udowodnił, że jest ekipą praktycznie bez słabych punktów. Mistrz to Mistrz i  na dzień dzisiejszy jest praktycznie poza zasięgiem reszty drużyn. Sezon się jeszcze nie skończył , ale przy takiej dyspozycji Jastrzębi raczej nikt im nie zagrozi w osiągnięciu celu-pierwszego miejsca gwarantującego udział w Finałach Ogólnopolskich o tytuł Mistrza Polski(czy kolejnego?). Na obszerny skrót spotkania zapraszamy do kanału TV .

VOLTASTAL: M.Konwiński x2, R.Zużydło, M.Zużydło, T.Ejankowski,M.Szymański,M.Wysocki,

Daw-France/Eko-Tynk: K.Bilski x2,