08 KWI 2014

Ostre strzelanie….

W czterech poniedziałkowych meczach zawodnicy strzelili w sumie 61 goli! Wynik doprawdy imponujący. Kibice ,którzy wczoraj pojawili się na ulicy Gajowej mieli co oglądać. Poniżej szczegóły.

FC Pepsico – RT-Plast 3:17(1:5)

Cóż można napisać o meczu, gdzie różnica bramek na koniec   jest aż tak duża. Teoretycznie w pierwszym z poniedziałkowych pojedynków spotkały się zespoły, które prezentują podobny poziom sportowy. Teoria teorią , a rzeczywistość swoje. FC Pepsico przeżywa obecnie chyba największe kłopoty od początku startu w rozgrywkach Extraliga.pl. Piotr Rutkowski oprócz problemów czysto boiskowych (totalny chaos w grze) ma problemy kadrowe. Wczoraj mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem( ukłony dla ekipy RT-Plast, która zgodziła się poczekać, zamiast  wygrać  mecz walkowerem). FC Pepsico uzbierało na to spotkanie  zaledwie 6 zawodników. Nic wiec dziwnego ,że poniosło tak dotkliwą porażkę. RT-Plast w poniedziałkowy wieczór był bezlitosny. Zwycięstwo 17:3 w pełni zasłużone, bramkami podzieliła się większa część drużyny. Po tej Victorii RT-Plast jest pewny miejsca w pierwszej siódemce!

FC Pepsico: R.Bałt, P.Rutkowski,F.Siedlaczek,

RT-Plast: K.Donarski x5,D.Giża x3,Ł.Pałczyński x3,J.Wąsik x3,K.Giża x2,N.Szarata,

Eko-Instal – STALWIT 6:10(1:4)

STALWIT w spotkaniu z Eko-Instal pokazał, że po zeszłotygodniowej porażce z VOLTASTAL morale drużyny nie ucierpiało i zdecydowanie zwyciężył Eko 10:6. Ekipa Mikołaja Laskowskiego zagrała jedno z lepszych spotkań w tym roku, ale musiała uznać wyższość lepiej zorganizowanego STALWITU.W ekipie Damiana Olejnika z bardzo dobrej strony pokazał się Paweł Przybyliński, który brał udział przy połowie strzelonych przez zespół bramek. W drużynie Eko-Instal w końcu na miarę oczekiwań zagrał Marcin Andrzejewski .STALWIT  po tym zwycięstwie wciąż z szansami na medal.

Eko-Instal: M.Andrzejewski x3,M.Prześniak x2,J.Leszczyński,

STALWIT: M.Górecki x3,R.Mnichowski x2,P.Przybiliński x2,A.Leonowicz,D.Olejnik,O.Nartowicz,

Stalex – PAAK Hurtownia 7:4 (4:3)

Bardzo zacięte i wyrównane zawody oglądaliśmy w trzecim spotkaniu wieczoru. Końcowy wynik 7:4 dla Stalexu ,to konsekwencja bardzo słabych ostatnich minut spotkania w wykonaniu Hurtowników. Można powiedzieć ,ze do 40-45 minuty zespoły grały bardzo otwarty futbol zdobywając bramki na zmianę. W końcówce meczu większym spokojem i doświadczeniem wykazał się Stalex i dzięki temu zwyciężył.W przegranej drużynie w końcu przebudził się strzelec hat-trickja- Damian Stodolny. W Stalexie na wyróżnienie zasłużył niezawodny Femi Adenuga i Łukasz Wieczorek.

Stalex: F.Adenuga x2,  Ł.Wieczorek x2, M.Turek, R.Stożek, M.Szołdra,

PAAK Hurtownia: D.Stodolny x3,  R.Janka,

Daw-France/Eko-Tynk – Vintore Najlepsze Upominki 11:3(5:0)

Tak jak przewidywaliśmy w przedmeczowych zapowiedziach w ostatnim poniedziałkowym spotkaniu Daw-France/Eko-Tynk pewnie pokonał Vintore Najlepsze Upominki 11:3. Francuzi od początku spotkania narzucili swój styl gry i bardzo szybko objęli trzybramkowe prowadzenie, które systematycznie powiększali .W ekipie Daw-France kolejny raz pokazał się  Michał Szeremet, który strzelił cztery bramki i zaliczył asystę. Vintore po bardzo dobrym ostatnim spotkaniu z Vitalabo wczorajszą postawą lekko rozczarowało. Ekipę Artura Jaszczerskiego z pewnością stać na dużo lepszą grę. W pojedynku z Daw-France zawodnikom Vintore zabrakło woli walki i chyba? świeżości. Wynik 11:3 dla Francuzów w pełni zasłużony. Zespół  Dawida Frątczaka znów wskoczył na pozycję wicelidera.

Daw-France/Eko-Tynk: K.Bilski x5,M.Szeremet x4,T.Pazderski ,

Vintore Najlepsze Upominki:M.Klaczański x2,K.Jędrusik, K.Wolski(sam).