31 MAR 2014

MDD-SPX gra swoje…

Do kilku ciekawych pojedynków doszło w niedzielę. Najpierw na ulicy Gajowej RT-Plast dość niespodziewanie pokonał faworyzowane Auto Spa. Wieczorem w meczu przyjaźni FIT-MAX nie dał szans J.S.Druk Team , a MDD/SPX po dramatycznym spotkaniu pokonało Corimp. Poniżej szczegóły.

RT-Plast – Auto Spa 4:1(1:0)

RT-Plast do spotkania z Auto Spa przystępował w roli zespołu, który jeżeli chciał myśleć o pierwszej siódemce przed fazą finałową musiał mecz wygrać. Daniel Giża i jego koledzy cel  mieli bardzo jasny-zwycięstwo. Auto Spa jednak zadanie rywalowi trochę ułatwiło. Ekipa z ulicy Kruczej do meczu przystąpiła bez podstawowych :Sebastiana Zielińskiego, Arkadiusza Rusina i Marcina Targowskiego z zaledwie jednym zmiennikiem. Taki stan rzeczy przy dobrze dysponowanym ostatnio rywalu musiał zakończyć się porażką. Porażką zasłużoną, chociaż Auto Spa do 40 minuty walczyło i utrzymywało w miarę korzystny rezultat 1:1. W Ostatnich  10 minutach  jednak zawodnicy RT-Plastu mocno podkręcili tempo i wówczas strzelili trzy bramki. Zwycięstwo 4:1 dało drużynie szóste miejsce i duży komfort przed ostatnią kolejką fazy zasadniczej. W tej chwili wszystko w nogach zawodników aby tą pozycję utrzymać.

Rt-Plast:D.Giża x2,Ł.Pałczyński x2,

Auto Spa: M.Tomaszewski,

FC Pepsico – redcoon.pl 0:3 walkower

Ekipa FC Pepsico z powodu braków kadrowych oddała mecz walkowerem.

J.S.Druk Team – FIT–MAX 2:12(0:5)

Mecz przyjaźni na trybunach, mecz walki na boisku. Zarówno FIT-MAX jak i J.S.Druk motywację do zwycięstwa mieli bardzo dużą- z boku poczynaniom swoich zawodników przyglądali się właściciele zespołów. Niestety zawody nie należały do wyrównanych. FIT-MAX chociaż spotkanie rozpoczął nieco ospale , to z minuty na minutę rozkręcał się coraz bardziej. Sygnał do ataku dał najlepszy tego dnia na boisku Adrian Senkowski, który ustrzelił hat-trick. Później swoje gole dołożył Adam Szal i praktycznie było po meczu. FIT-MAX pewnie pokonał Drukarzy i kolejny raz pokazał dobrą organizację gry. Jeżeli zespół utrzyma dobrą dyspozycję , to może swoim kibicom przynieść jeszcze dużo radości w kolejnych spotkaniach.

J.S.Druk Team: W.Szymkowiak, Ł.Szczeciński,

FIT-MAX: A.Senkowski x3, A.Szal x3,D.Szczygielski x2,D.Wiśniewski x2,D.Szweda,ABrzeziński,

ŚwiatGSM.com – KRIVPOL Victoria Białe Błota

KRIVPOL Victoria Białe Błota na fali. Drużyna Łukasza Pawlikowskiego wygrała na wiosnę kolejny mecz. Tym razem w pokonanym boju  pozostawiła ŚwiatGSM.com 5:1 i w chwili obecnej do lidera-MOVE/Sport Factory traci tylko trzy punkty! Zawodnicy z Białych Błot praktycznie przez całe spotkanie kontrolowali sytuację na boisku. Kolejne bramki zdobył wczoraj Michał Janiszewski, który wyrasta na prawdziwego lidera zespołu. W bramce kilka skutecznych interwencji zaliczył wspomniany Pawlikowski godnie zastępując  w dniu wczorajszym nieobecnego Bartosza Piechocińskiego.

ŚwiatGSM.com:A.Poła,

KRIVPOL Victoria Białe Błota: M.Janiszewski x3,D.Kaniewski ,M.Kryske,

Corimp – MDD-SPX FT Poland 5:7(2:3)

Ostatni niedzielny mecz dostarczył bardzo dużo emocji, a jego przebieg był dość dramatyczny. Corimp do spotkania z MDD przystąpił bez zmienników- w opinii obserwatorów , to ,że zakończył spotkanie porażką miało największe znaczenie. Ale po kolei. Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Marcina Gruszczyńskiego. Szybko zdobyte trzy  trzy gole  pozwoliły kontrolować spotkanie i …uśpiły zawodników MDD. Na to właśnie czekali Pomarańczowi, którzy najpierw strzelili gola po indywidualnej akcji. Strzelcem Marek Lum , a tuż przed końcem pierwszej połowy dorzucili trafienie numer dwa. Drugie 25 minut ,to fantastyczna gra obu ekip i wielka dramaturgia. Najpierw , tuż po przerwie dwie bramki dla Corimpu strzela Paweł Ruciński i w zespole MDD konsternacja. Nerwy , szarpana gra i dużo niedokładności. Przez jakieś 5-6 minut MDD nie mogło złapać swojego rytmu. Dopiero indywidualne akcje najlepszego na boisku Adama Wiśniewskiego i Dawida Szafrańca odwracają losy meczu. MDD w końcu zaczęło grać swoje i do ostatniego gwizdka mocno naciskało Corimp. Duże tempo meczu spowodowało, że w najważniejszych momentach spotkania Pomarańczowi byli spóźnieni i tracili gole. Szkoda, bo w dniu wczorajszym była szansa na sprawienie niespodzianki.

Corimp:P.Ruciński x3,M.Lum x2,

MDD-SPX FT Poland: A.Wiśniewski x2,R.Werbski x2,P.Dudzik,D.Szafraniec,R.Matyśkiewicz