24 MAR 2014

Lana niedziela!

RT-Plast – redcoon.pl 3:8(1:4)

Niedzielne pojedynki rozpoczęliśmy od hitu XI kolejki ligi B. RT-Plast miał w teorii postraszyć będący ostatnio w wysokiej formie redcoon.pl. Nic jednak takiego się nie stało. Od początku spotkania na boisku przy ulicy Gajowej niepodzielnie rządzili zawodnicy wicelidera. Redcoon.pl niczym rasowy bokser wypunktował RT-Plast. Gdy tylko Podopieczni Kamila Giży strzelili bramkę i myśleli, że złapią kontakt, redcoon.pl odpowiadał strzelając dwa gole. Spotkanie było prowadzone w szybkim tempie i mogło się podobać. W zwycięskiej ekipie na wyróżnienie zasłużyli Piotr Wawrzyniak oraz strzelec hat-tricka Filip Jeziorski.

BRAMKI:

RT-Plast: K.Donarski, D.Giża, K.Giża,

redcoon.pl: F.Jeziorski x3,P.Wawrzyniak x2,M.Olszewski,R.Krajewski,T.Bruski,

FLUGO – Bims Plus& HTI 2:5(1:2)

Dwa wieczorne spotkania odbywały się przy obficie padającym deszczu. FLUGO przez 45 minut walczyło z Bims Plus jak równy z równym. Mecz był nadzwyczaj zacięty i wyrównany. Do feralnej 45 minuty był remis 2:2, niestety wówczas moment dekoncentracji wkradł się w szeregi Podróżników i Bims Plus objęło prowadzenie 3:2. Artur Dunaj i koledzy z zespołu rzucili się do odrabiania strat i zostali skarceni przez uważnie w obronie grający zespół Bims Plus. Trzy ostatnie minuty , to dwa gole Bimsów i ostateczne zwycięstwo 5:2. FLUGO rozpoczyna rundę od porażki , ale postawa zawodników w tym meczu może dawać optymizm przed następnymi pojedynkami.

BRAMKI:

FLUGO:M.Włodarczyk x2,

Bims Plus&HTI:K.Bleja x2,M.Iwiński,R.Januszewski,P.Sieg,

Corimp – FIT-MAX 3:6(1:3)

Hit XI kolejki Ligi A rozegrany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Ciągle padający deszcz spowodował, że  boisko było mocno nasączone wodą ,gdzieniegdzie powstały małe kałuże. Lepiej do takich warunków dostosowali się zawodnicy FIT-MAXu i to oni ostatecznie zwyciężyli 6:3. Zadanie niejako uprościła im drużyna Corimpu, która nie miała nikogo na zmianę i nie wytrzymała fizycznie trudu spotkania. Pomarańczowym należą się jednak słowa uznania za walkę i za to ,że w ogóle przystąpili do zawodów. Przed spotkaniem istniała możliwość przełożenia meczu na inny termin ze względu na zły stan boiska, ale na prośbę FIT-MAXU (zawodnicy tej drużyny dojeżdżają na mecze ponad 20 kilometrów) drużyna Jacka Fifelskiego zgodziła się spotkanie rozegrać. Po tym meczu  Corimp utrzymał piątą pozycję, ale musi czekać na wynik meczu Kasa Stefczyka – Vitalabo. Jeżeli Medyczni wygrają ,to przeskoczą Pomarańczowych w tabeli. FIT-MAX nadal pozostaje na 10 miejscu.