18 MAR 2014

Prezent na urodziny.

Wczoraj  wieczorem zostały rozegrane trzy spotkania ligowe. Wszystkie mecze z udziałem zespołów z ligi A. Faworyci nie zawiedli, chociaż Bims Plus bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę ekipie DAW-FRANCE i gdyby nie bardzo dobra dyspozycja wczorajszego solenizanta  Piotra Szurgota mógł spotkanie z Francuzami wygrać. W pozostałych spotkaniach Stalwit pokonał Vintore , a Eko-Instal niespodziewanie zremisował z J.S.Druk Team 6:6. Poniżej szczegóły.

Vintore Najlepsze Upominki  – STALWIT 1:6(0:3)

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną zawodnicy Stalwitu. Wygrana w stosunku 6:1 z Vintore w pełni zasłużona. Ekipa dowodzona przez Damiana Olejnika przez większość zawodów kontrolowała boiskowe wydarzenia chociaż z gry to Vintore robiło więcej zamieszania. Niestety dla Vintore w sytuacjach podbramkowych zawodnicy tego zespołu byli bardzo nieskuteczni. Stalwit zaprezentował grę do jakiej już wcześniej nas przyzwyczaił- solidna i twarda obrona poparta doświadczonym atakiem. W dniu wczorajszym z dobrej strony pokazał się powracający po kontuzji strzelec trzech bramek dla Stalwitu- Mariusz Górecki.

Vintore Najlepsze Upominki: Tomasz Omniczyński,Przemek Wichmann(sam),

STALWIT:M.Górecki x3,A.Leonowicz,P.Przybiliński,

J.S.Druk Team – Eko-Instal  6:6(5:3)

Drukarze w końcu się przełamali i po wielu meczach bez punktów zdołali wczoraj zremisować z Eko-Instalem. Trzeba szczerze przyznać ,że z remisu ekipa Jarka Nowickiego nie może być zadowolona. Do przerwy J.S.Druk prowadził 5:3 i prezentował o wiele bardziej dojrzalszy futbol niż jego wczorajszy rywal. Niestety dla Drukarzy zmorą okazała się druga połowa. Drużyna całe zawody grała bez zmiany i to odbiło się na końcowym wyniku. Eko-Instal praktycznie zabiegał rywala i gdyby dorzucił do tego jeszcze skuteczność, końcowy wynik mógł być zupełnie inny. Remis 6:6 nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn ale ekipie J.S.Druk Team daje promyk nadziei na lepszą grę i kolejne zdobycze punktowe w następnych spotkaniach.

J.S.Druk Team:J.Nowicki x2,Ł.Szczeciński x2,M.Nowakowski x2,

Eko-Instal:M.Rościszewski x2,M.Laskowski,M.Andrzejewski,K.Gębala,J.Szefka

DAW-FRANCE – Bims Plus&HTI

Ostatnie poniedziałkowe spotkanie w zapowiedziach  było wyróżnione jako Hit Kolejki i śmiało można powiedzieć, że bardzo słusznie. Całe zawody były bardzo emocjonujące .Lepiej mecz  rozpoczęła ekipa Bims Plus ,która za sprawą Krystiana Bleji wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Dopiero wówczas do pracy wzięli się Francuzi ,którzy po bramkach Piotra Szurgota i Dawida Frątczaka doprowadzili do remisu. Do przerwy 2:2.Drugie 25 minut od mocnego uderzenia rozpoczął zespół DAW-France, który w przeciągu pięciu minut zdobył dwie bramki i do końca spotkania kontrolował sytuację na boisku. Daw-France w dużej mierze zwycięstwo zawdzięcza znakomitej dyspozycji Piotra Szurgota. Popularny „Szuri” obchodził w dniu wczorajszym 24 urodziny i uczcił je hat-trickiem. W drużynie Bims Plus na wyróżnienie zasługuje Krystian Bleja i Patryk Sieg.

Daw-France:P.Szurgot x3, M.Szeremet,D.Frątczak,

Bims Plus&HTI:K.Bleja x3