16 MAR 2014

Gorąca niedziela!

Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych inauguracja rundy wiosennej wypadła bardzo okazale! Zawodnicy po zimowej przerwie pokazali, że są w dobrej dyspozycji ,niestety nie wszyscy potrafili utrzymać nerwy na wodzy- walkowerem technicznym został ukarany zespół OKT Polska. Poniżej szczegóły.

redcoon.pl – Auto Spa 3:2 (2:1)

Hit Kolejki nie zawiódł! Przy obficie padającym deszczu obie drużyny udowodniły, że nie przypadkowo zajmują odpowiednio drugie  i czwarte miejsce w tabeli. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy redcoon.pl , którzy po 20 minutach pierwszej połowy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Auto Spa  dopiero pod koniec pierwszej części poważnie zagroziło bramce rywala i za sprawą Sebastiana Zielińskiego zdobyło bramkę kontaktową. Drugie 25 minut ,to typowy mecz walki. Auto Spa tuż po rozpoczęciu doprowadza do remisu-strzelcem bramki najlepszy strzelec zespołu-Sebastian Zieliński. Do końca meczu gra była bardzo rwana, zawodnicy popełniali dużo indywidualnych błędów. Więcej zimnej krwi w końcówce zachowali zawodnicy redcoon.pl i to oni ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa. Bramkę na wagę trzech punktów  zdobył Piotr Wawrzyniak.

redcoon.pl:  P.Wawrzyniak x2, P.Śmigocki ,

Auto Spa: S.Zieliński x2

FC Pepsico – Move/Sport Factory 1:13(1:4)

Lider nie miał dzisiaj litości i bardzo wysoko pokonał ekipę FC Pepsico. O ile do przerwy podopieczni Piotra Rutkowskiego starali się nawiązać jeszcze walkę z rywalem, to już po zmianie stron byli bezradni. Doświadczona drużyna Move skutecznie wybiła grę w piłkę zawodnikom FC Pepsico. Bardzo skuteczny w ataku był Oskar Sierant, strzelec 6 goli. W środku pola brylował pozyskany zimą z OKT –Arkadiusz Glaza. Move po bardzo dobrym meczu zasłużenie pokonało FC Pepsico 13:1.

FC Pepsico: Rafał Balt,

Move/Sport Factory: O.Sierant x6, Sz.Kruk x2,A.Glaza x2,M.Sieradzki,M.Spodniewski,A.Sucharski,

OKT Polska – FIT–MAX 0:3 – walkower techniczny

Mecz pomiędzy OKT Polska a FIT-MAX Bydgoszcz zakończył się walkowerem technicznym, którym został ukarany zespół OKT. W 35 minucie meczu za wybitnie niesportowe zachowanie czerwonymi kartkami zostało ukaranych trzech zawodników OKT. W najbliższych dniach Wydział Dyscypliny Polskiej Federacji Futbolu Sześcioosobowego zadecyduje jakie kary zostaną nałożone na zespół i poszczególnych zawodników.

Zawistowski Masarnia – Vitalabo 5:4(2:3)

Bardzo dobre zawody krótko przed godziną 20:00 mogła zobaczyć nielicznie zgromadzona widownia na ulicy Węgierskiej. Zarówno Zawistowski Masarnia jak i Vitalabo zaprezentowały futbol na wysokim poziomie. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. Żadna z drużyn nie mogła nawet na chwilkę  uzyskać widocznej przewagi. Akcje były przeprowadzane szybko i z dużym rozmachem. W bramce Masarni niezwykle intuicyjnie bronił w dniu dzisiejszym Maciej Bembnista. Jego interwencje okazały się  kluczowe w ostatecznym rozrachunku.  W końcówce meczu szczęście dopisało  ekipie  z Władysławowa i to ona odniosła zwycięstwo. Na wyróżnienie w wygranym zespole oprócz wspomnianego Macieja Bembnisty  zasługuje również strzelec hat-tricka Łukasz Siatka. Popularny”Siata” na początku rundy wiosennej prezentuje wysoką dyspozycję.

Zawistowski Masarnia: Ł.Siatka x3, P.Macudziński,W.Bembnista,

Vitalabo: M.Krajewski, M.Musialski, P.Ostraszewski, R.Imała,