12 LIS 2013

Grany Świąteczny Poniedziałek.

Dziś wieczorem zostały rozegrane cztery spotkania ligowe. Wszystkie mecze z udziałem zespołów z ligi A.Faworyci nie zawiedli,ciekawie było w pojedynkach FLUGO-FANICOL i OKT-Vintore.

Solibud.pl – STALWIT 3:9(2:3)

Chociaż pojedynek pomiędzy STALWITEM a Solibudem był bardzo zacięty, to jednak końcowy wynik nie pozostawia złudzeń,która ekipa w dniu dzisiejszym była lepsza.STALWIT zwyciężył 9:3,chociaż do przerwy prowadził tylko jedną bramką. Ambitna i zdyscyplinowana gra Solibudu wystarczyła jedynie na pierwsze 25 minut meczu. W drugiej części gry na boisku dominował STALWIT,który po profesorsku wypunktował ekipę Patryka Kuczawskiego.Kolejne cztery bramki zdobył Paweł Przybiliński żartobliwie nazwanym przez kolegów z przymrużeniem oka „kutrem na mieliźnie”.Rasowego napastnika jednak cechuje to,że piłka szuka go w polu karnym.Popularny „Hanys” tą cechę posiada i trudno w chwili obecnej wyobrazić sobie atak STALWITU bez jego osoby. STALWIT po dzisiejszej wygranej awansował na czwartą pozycję w tabeli.

Solibud.pl:M.Tomalczyk x2,A.Wawrzon,A.Wiznerowicz(sam),

STALWIT:P.Przybiliński x4,M.Deliński x2,O.Nartowicz,P.Pacholski

Zawistowski Masarnia – J.S.Druk Team 13:1(5:1)

Masarnia Zawistowski w poniedziałkowy wieczór urządziła sobie niezłe strzelanie. Pojedynek z Drukarzami był bardzo jednostronny i gdyby nie dobra postawa w bramce J.S.Druk Andrzeja Szłapińskiego,to wynik mógł oscylować w okolicach 20! Wynik 13:1 chluby Drukarzom nie przynosi,ale trzeba oddać ,że w dzisiejszym dniu Masarnia zagrała na bardzo wysokim poziomie. Gracze z Władysławowa nie mieli w dniu dzisiejszym słabych punktów.Przebudził się ponownie Łukasz Siatka(28 goli w obecnym sezonie) i już tylko o trzy gole ustępuje Robertowi Imale z Vitalabo w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Zawistowski Masarnia:Ł.Siatka x6,M.Mochoński x3,A.Rygiewicz x2,W.Bembnista,

J.S.Druk Team:J.Nowicki,J.Łoboda(sam)

FLUGO - FANICOL 0:5(0:1)

Udał się rewanż za przegrany mecz w Pucharze Ligi zawodnikom FANICOL,chociaż trzeba przyznać,że zadanie ułatwiło im w dniu dzisiejszym  FLUGO. Podróżnicy stawili się na zawody w pięcioosobowym składzie i przez pełne 50 minut musieli grać w osłabieniu.Brak jednego zawodnika w polu,to przy silnym przeciwniku strata bardzo widoczna. FLUGO mimo wszystko zagrało  ambitnie i spotkanie było bardzo wyrównane. Bramkarz Podróżników Artur Szerłot pomimo,że puścił pięć goli(większość w ostatnich minutach meczu )był najlepszym graczem na boisku.

FLUGO:

FANICOL:M.Jarzębowski x2,F.Sulmiński x2,T.Forbot,

OKT Polska – Vintore Najlepsze Upominki 12:4(4:2)

W ostatnim pojedynku wieczoru spotkały się zespoły którym w obecnych rozgrywkach nie wiodło się do tej pory zbyt dobrze. Zarówno OKT jak i Vintore przeżywają swoje ciężkie momenty w lidze.Okt po fuzji w końcu jednak dochodzi do siebie i dzisiejsze zwycięstwo 12:4 z Vintore jest tego najlepszym dowodem. Formą w dniu dzisiejszym błysnął Jarosław Lewandowski strzelec pięciu goli. Kolejne trafienie do TOP 10 zaliczył Damian Lewandowski.Plastikowi wygrali w bardzo przekonywujący sposób,będąc przez całe spotkanie zespołem lepszym od przeciwnika. Vintore musi dobrze przepracować okres zimowy, bo indywidualne umiejętności zawodników są na wysokim poziomie-brakuje jednak zgrania i myśli taktycznej.

OKT Polska:J.Lewandowski x5,D.Lewandowski x4,P.Jułga x2,P.Grochowicz,

Vintore Najlepsze Upominki:D.Ornawka x2,D.Leszczyński x2,