06 LIS 2013

redcoon.pl gromi.

SPX po ostatnim niespodziewanym remisie z Auto Spa dzisiaj został sprowadzony na ziemię przez redcoon.pl który wbił mu aż trzynaście bramek.W drugim pojedynku zdziesiątkowane OKT Polska niespodziewanie pokonało PAAK Hurtownię.

redcoon.pl – SPX FT Poland Sp.Z O.O. 13:3(10:0)

Dwie zupełnie inne połowy obejrzeli kibice zgromadzeni w dniu dzisiejszym na ulicy Grabowej.W pierwszych 25 minutach redcoon.pl kompletnie zdominował ekipę SPX-a i wbił swojemu rywalowi dziesięć goli nie tracąc przy tym żadnego.Znakomite zawody rozgrywał strzelec 4 goli dla swojego zespołu Piotr Śmigocki.Druga połowa bardzo się wyrównała.Z zawodników SPX-a zeszła presja wyniku i akcje zespołu coraz częściej zaczęły zagrażać bramce redcoonu.Ekipa Marcina Gruszczyńskiego zdobyła w tej części gry trzy bramki ,tyle samo co redcoon,ale przez bardzo słabą pierwszą część spotkania ostatecznie przegrała wysoko 13:3.Redcoon.pl po tej wygranej awansował na trzecie miejsce w tabeli.

redcoon.pl:P.Śmigocki x4,P.Wawrzyniak x3,A.Nalaskowski x3,F.Jeziorski x2,W.Głowacki,

SPX FT Poland Sp.Z O.O.:Ł.Wiśniewski,D.Bobiński,D.Młodzikowski,

OKT Polska – PAAK Hurtownia 6:5(4:3)

Zdziesiątkowana i przeżywająca olbrzymie kłopoty kadrowe drużyna OKT Polska sprawiła swoim kibicom w dniu dzisiejszym miłą niespodziankę i po bardzo dobrym meczu pokonała PAAK Hurtownię.Plastikowi do tego spotkania przystąpili w sześcioosobowym składzie. Jak się później okazało te skromne zasoby ludzkie wystarczyły aby dopisać sobie trzy punkty. Bardzo dobre zawody rozegrał  pomocnik OKT Damian Lewandowski,który zdobył  dwie bramki i zaliczył trzy asysty.Szczególnie mogła się podobać bramka strzelona z dystansu,która z pewnością będzie kandydowała do TOP 10. PAAK Hurtownia chyba w dniu dzisiejszym zlekceważyła OKT i  dlatego przegrała.Po tej porażce Hurtownicy na dziewiątej pozycji w tabeli.

OKT Polska:S.Szczepaniak x2,D.Lewandowski x2,J.Lewandowski,P.Jułga,

PAAK Hurtownia:T.Cyrankiewicz x2,K.Krawczyk x2,D.Stodolny,

J.S.Druk Team - VOLTASTAL

Mecz na prośbę drużyny J.S.Druk  został przełożony na inny termin.Nowy termin meczu ustalimy z zainteresowanymi zespołami.