05 LIS 2013

Co za ŚwiatGSM.com!

ŚwiatGSM.com po bardzo dobrym meczu pokonał Jagłę Nieruchomości 10:2.Komórkowi z pewnością żałują,że runda jesienna się kończy,bo forma zespołu w ostatnich tygodniach jest wyśmienita.W drugim dzisiejszym pojedynku COB wygrało z Warzelnią Piwa 7:3.

Warzelnia Piwa – COB Centrum Obsługi Biznesu 3:7(2:2)

Spotkanie lepiej rozpoczęła Warzelnia Piwa,która w pierwszych dziesięciu  minutach stworzyła sobie pięć 100% sytuacji. Wykorzystała dwie z nich i objęła prowadzenie 2:0. Niestety dla ekipy z ulicy Poznańskiej dwa błędy w obronie sprawiły,że COB do przerwy remisowało 2:2.W drugich 25 minutach inicjatywa należała już do Centrum Obsługi Biznesu.Rozegrali się Rafał Piętka i Michał Sikora. To wystarczyło aby COB pokonało Warzelnię . Po dzisiejszym zwycięstwie COB na 8 miejscu w tabeli.

Warzelnia Piwa:A.Chudziak,D.Furmańczyk,M.Lewandowski,

COB Centrum Obsługi Biznesu:A.Drozdowski x2,R.Piętka x2,M.Sikora,D.Gliszczyński,A.Teliszewski

ŚwiatGSM.com – Jagła Nieruchomości 10:2(3:0)

ŚwiatGSM.com w ostatnich tygodniach imponuje formą. Po bardzo przeciętnym początku sezonu wydaje się,że  podopieczni Adama Grodkiewicza w końcu  złapali odpowiedni rytm. Szkoda,że runda zbliża się do końca bo w takiej dyspozycji ŚwiatGSM.com może być groźny dla każdego. Dzisiejszy pojedynek z Jagłą Nieruchomości miał bardzo jednostronny przebieg.ŚwiatGSM bez kłopotu dostawał się pod bramkę Jagły i z dużą łatwością kończył akcje golami. Komórkowi czuli się na tyle pewnie,że aż pięć z dziesięciu zdobytych dzisiaj goli  kończyła się strzałem do pustej bramki. Jagła Nieruchomości nadal bez punktu w lidze.

ŚwiatGSM.com:P.Giemza x5,M.Siegiert x2,D.Daron x2,A.Czapka,

Jagła Nieruchomości:J.Florek,D.Kłysz,