31 PAź 2013

Mistrz za mocny….

Dzisiejsze mecze zakończyły ósmą  serię spotkań. Mistrz Polski łatwo uporał się z Corimpem. COB po zaciętym pojedynku ograło RKS Widzimisie 6:4.

Corimp – VOLTASTAL 2:13 (0:6)

Mistrz Polski okazał się za silnym zespołem dla ekipy Jacka Fifelskiego. Corimp w dniu dzisiejszym po raz pierwszy w sezonie kompletnie nie dostosował taktyki do przeciwnika. Voltastal tylko czekał na taki rozwój wydarzeń- otwarta gra Pomarańczowych bardzo szybko została ukarana. W 10 minut mistrz wypunktował rywala i praktycznie było po meczu(5:0). Końcowy wynik 13:2 dość wysoki,ale w głównej mierze tylko dwie zdobyte bramki przez Corimp, to zasługa Marcina Trzewicarza.Bramkarz VOLTASTAL był  w dniu dzisiejszym znakomicie dysponowany. Na wyróżnieni zasługują również bracia Konwińscy-obaj zdobyli po trzy bramki.

Corimp:R.Różalski,N.Różycki

VOLTASTAL:M.Konwiński x3,W.Konwiński x3,T.Ejankowski x2,G.Muzykiewicz x2,P.Kanik,M.Zużydło,R.Zużydło,

RKS Widzimisie – COB Centrum Obsługi Biznesu 4:6(3:2)

COB przełamało czarną serię i po bardzo zaciętym meczu zwyciężyło z RKS Widzimisie 6:4. Całe zawody były bardzo wyrównane. Do przerwy minimalnie prowadziło Widzi,które było w pierwszych 25 minutach zespołem skuteczniejszym od rywala. Druga odsłona należała do COB. Lider zespołu Rafał Piętka wziął odpowiedzialność za wynik i poprowadził Biznesowych do wygranej. Jeżeli w tak mocnym składzie osobowym COB będzie stawiało się na każdy mecz,to jeszcze wiele razy sprawi miłą niespodziankę.Widzi po serii  2 zwycięstw z rzędu notuje  piątą porażkę w sezonie.

RKS Widzimisie: H.Bilicki x2, J.Tomczuk ,T.Łuczak1+1(sam)

COB:R.Piętka x2,M.Sikora x2,D.Gliszczyński,