30 PAź 2013

Sensacja na Grabowej-SPX FT w roli głównej!

Niesamowite emocje towarzyszyły w dniu dzisiejszym spotkaniom  na ulicy Grabowej! SPX FT Poland zremisował 4:4  z głównym pretendentem do mistrzostwa ligi B-Auto Spa! PAAK Hurtownia wygrała z FLUGO 7:6 mimo,że po 15 minutach przegrywała już 0:4.

FLUGO – PAAK Hurtownia 6:7(4:4)

Bardzo emocjonujący i wyrównany mecz zafundowały nam oba zespoły. Podróżnicy od początku odważnie zaatakowali PAAK Hurtownię i po kwadransie gry prowadzili już 4:0. Wówczas za grę w piłkę wzięli się Hurtownicy.Sygnał do ataku dał najlepszy dzisiaj na boisku Tomasz Cyrankiewicz.Popularny „Cyran” znakomicie wpasował się w ekipę Krzysztofa Krawczyka i gdy tylko pojawił się na boisku od razu golem zaznaczył swoją obecność.Dzisiejsze spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie piłkarskim.Akcje i bramki strzelane przez zawodników obu ekip oglądało się z największą przyjemnością.PAAK Hurtownia odnosi ważne zwycięstwo i dopisuje do swojego konta trzy punkty.

FLUGO:M.Drajer x4,M.Ptaszyński,A.Dunaj,

PAAK Hurtownia:T.Cyrankiewicz x4,Ł.Karolak x2,K.Krawczyk,

SPX FT Poland Sp.Z O.O.-Auto Spa 4:4(3:2)

Pojedynek pomiędzy SPXem,a Auto Spa rozpoczął się od minuty ciszy. W ten sposób  Auto Spa uczciło pamięć zmarłej wczoraj  mamy jednego z zawodników zespołu. Extraliga.pl również składa kondolencje w tych ciężkich chwilach.

Do meczu Auto Spa przystąpiło w nieco osłabionym składzie.Zabrakło kilku podstawowych zawodników i niestety było to widoczne na boisku.Osamotniony w ataku Sebastian Zieliński nie miał wsparcia kolegów i zespół z ulicy Kruczej wyglądał dzisiaj bardzo blado.SPX poczuł krew- ekipa prowadzona przez kapitana,Marcina Gruszczyńskiego zagrała dzisiaj znakomite zawody. Każdy z zawodników zostawił na boisku wiele serca i zdrowia. Wynik końcowy 4:4 sensacyjny,a gdyby w końcówce spotkania lepiej pod bramką Auto Spa zachowali się Darek Młodzikowski i Marcin Gruszczyński, to SPX z pewnością zgarnąłby  zamiast jednego, trzy punkty.Ekipie SPX gratulujemy sukcesu – takie niespodzianki sprawiają,że liga jest jeszcze bardziej atrakcyjna!

SPX FT Poland Sp.Z O.O.:Ł.Wiśniewski x2,K.Zachora x2,

Auto Spa:S.Zieliński x1+1(k),B.Sibilski,R.Grabowski,

OKT Polska-Eko-Instal

Mecz na prośbę drużyny OKT został przełożony na inny termin.Nowy termin meczu ustalimy z zainteresowanymi zespołami.