15 PAź 2013

Ostre strzelanie……

Bardzo efektowne zwycięstwa w dzisiejszym dniu odniosły kolejno: RT-Plast i redcoon.pl. Obie ekipy strzeliły w sumie swoim wtorkowym przeciwnikom 25 goli i w znakomitych humorach czekają już na następną kolejkę. Poniżej szczegóły.

RT-Plast – Warzelnia Piwa 12:2(5:1)

RT-Plast w końcu zwycięski! Dzisiejsze zawody z Warzelnią Piwa miał jednak nieco ułatwione, ponieważ przez pierwsze 20 minut meczu grał w przewadze jednego zawodnika. Braki kadrowe przeciwnika wykorzystał bezbłędnie i już do przerwy rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść. Dominacja nie podlegał dyskusji również w drugiej połowie i po bardzo jednostronnym pojedynku ekipa Jakuba Wąsika zainkasowała łatwe trzy punkty. Być może będzie to przełomowe spotkanie dla RT-Plastu, który zapowiadał przed sezonem walkę o miejsca medalowe.

RT-Plast:D.Giża x5, J.Wąsik x4,Ł.Pałczyński,Ł.Wydra

Warzelnia Piwa:A.Chudziak,D.Furmańczyk

Redcoon.pl – ŚwiatGSM.com 13:1(6:1)

Drugi z dzisiejszych meczów był równie jednostronny jak pierwszy. Redcoon.pl z dużą łatwością , bo aż 13:1 pokonał ŚwiatGSM.com. ŚwiatGSM, który po raz pierwszy od początku sezonu miał w składzie swoje dwa asy atutowe: Mateusza Siegierta i Adriana Czapkę. Niestety we wtorkowy wieczór, przy tak dobrze dysponowanym rywalu obaj Panowie niewiele mogli zdziałać. Widać , że ekipa Arka Pawskiego rozkręca się z meczu na mecz i wygląda coraz solidniej. Jeżeli w dalszym ciągu będziemy obserwowali taki rozwój tego zespołu, to jeszcze wiele w lidze może się wydarzyć!Najjaśniejszą postacią w drużynie redcoon.pl był dzisiaj Adrian Nalaskowski. Cztery bramki i trzy asysty , to z pewnością duże osiągnięcie i powody do dumy.

Redcoon.pl: A.Nalaskowski x4,P.Śmigocki x4,P.Wawrzyniakx2,F.Jeziorski,M.Olszewski,A.Pawski

ŚwiatGSM.com:P.Giemza