02 PAź 2013

Marek Gwit+Łukasz Siatka i wszystko jasne…

Z trzech środowych spotkań najbardziej interesująco zapowiadał się pojedynek pomiędzy Masarnią Zawistowski , a Corimpem. Tak jak się spodziewaliśmy emocje w tym meczu były do samego końca-bohaterami zawodnicy bez których Masarnia Zawistowski nie jest tak groźna-Marek Gwit i Łukasz Siatka. W pozostałych pojedynkach kolejne komplety punktów zaliczyli Podróżnicy z FLUGO i RK Criminal 13!

RK Criminal 13 – FC Pepsico  10:6 (4:1)

Spadkowicz z ligi A ,FC Pepsico liczyło ,że w dzisiejszym pojedynku przerwie świetną passę meczów bez porażki  Kryminalnych . Życie jednak te marzenia szybko zweryfikowało. Początek spotkania bardzo nerwowy, dużo niedokładności. Później RK Criminal złapał swój rytm gry i do przerwy prowadził już zdecydowanie 4:1.Krótka ,męska rozmowa w przerwie graczy Pepsico spowodowała zupełnie inną grę podopiecznych Piotra Rutkowskiego. Po 10 minutach drugiej odsłony meczu był już remis 5:5 i gdy wydawało się ,że będzie wielki powrót tego zespołu i uda się wygrać , sprawy w swoje ręce , a w zasadzie nogi wziął najlepszy strzelec Kryminalnych –Marcin Leśniewski.  W ciągu  kolejnych kilku minut pokonał bramkarza Pepsico 4 krotnie, jednego gola dołożył Jarek Szymański i było po meczu. RK Criminal z kompletem punktów na drugim miejscu w tabeli!

BRAMKI:

RK Criminal 13:M.Leśniewski x5,J.Szymański x2,D.Czarra,M.Michalski

FC Pepsico:R.Wnuk x2,K.Pazderski x2,R.Bolt,M.Rzepka

FLUGO – Vintore Najlepsze Upominki 7:4(3:3)

Fatalna passa zawodników Vintore trwa nadal. W dniu dzisiejszym musieli uznać wyższość Podróżników z FLUGO notując tym samym czwartą, kolejną porażkę. Do przerwy jeszcze nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Mecz był bardzo wyrównany , zespół grał szybko i pomysłowo. Po zmianie stron jednak tempo siadło , a swoje kilka minut sławy miał Mateusz Trepkowski(FLUGO). Pomocnik Podróżników ustrzelił w tym meczu hat-trick i to w dużej mierze dzięki jego akcjom indywidualnym FLUGO dopisało sobie trzy punkty. Vintore Najlepsze Upominki potrzebuje przełamania- najlepsza okazja nadarzy się już za kilka dni w Pucharze Ligi.

BRAMKI:

FLUGO: M.Trepkowski x3,M.Drajer x2, A.Dunaj,B.Nowak,

Vintore Najlepsze Upominki: Ł. Zelmax2,D.Słomiński,M.Kłaczański

Masarnia Zawistowski – Corimp 6:4 ( 3:0)

Po dzisiejszym zwycięstwie z Corimpem można powiedzieć,że zawodnicy Masarni wrócili na właściwe tory. Początek sezonu bardzo słaby- dwie porażki i wszyscy się zastanawiali, czy aby wysokie 3 miejsce w poprzednim sezonie nie było lekko szczęśliwe. Nic z tego, pojedynek z bardzo mocnym zespołem Jacka Fifelskiego udowodnił siłę ekipy z Rynarzewa. Kolejne znakomite zawody rozegrał duet Siatka-Gwit, który zadecydował o końcowym wyniku. Całe spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Do przerwy Masarnia prowadziła już 3:0 , ale wynik był efektem bardzo skutecznej gry i dobrej dyspozycji  bramkarza-Piotra Iciaka.Później przez chwilę do głosu doszedł Corimp, który szczególnie w pierwszych minutach drugiej połowie ostro podkręcił tempo i wysoko ustawił pressing. Udało się wówczas zdobyć trzy bramki .Niestety dla Corimpu jego zawodnicy nie wytrzymali tego wysokiego tempa gry  i w końcówce dali sobie wbić dwa gole.  Masarnia Zawistowski dopisuje kolejne trzy oczka i  nadal zachowuje szanse na podium.