01 PAź 2013

Dwa mecze, dwa hat-tricki…

Każdy z dzisiejszych meczów miał swojego bohatera.Za każdym razem był to napastnik gospodarzy, kolejno :Waldemar Częsz(SPX) i Piotr Wawrzyniak(redcoon.pl).Obaj panowie ustrzelili we wtorkowy wieczór po 3 gole i walnie przyczyniły się do wygranych swoich zespołów.

SPX FT Poland Sp.Z O.O. – Warzelnia Piwa 6:2(4:1)

Zanim spotkanie na dobre się rozpoczęło Warzelnia Piwa po 5 minutach już była na trzybramkowym minusie! Śmiało można powiedzieć, że na własne życzenie, gdyż mecz musiała rozpocząć w piątkę (koledzy z zespołu się spóźnili) z czego skrzętnie skorzystał SPX .Później mecz się bardzo wyrównał, było dużo walki i wiele niedokładności. Najjaśniejszą postacią spotkania został Waldemar Częsz, który ustrzelił hat-trick. Gdy ten zawodnik jest w składzie SPXa  gra ofensywna wygląda zdecydowanie lepiej. Marcin Gruszczyński i koledzy mają wówczas na kim oprzeć atak pozycyjny , a ten element gry  przy wyrównanych drużynach jest dużym handicapem.

SPX FT Poland Sp.Z O.O.:W.Częsz x3,M.Gruszczyński,Ł.Wiśniewski,D.Bobiński

Warzelnia Piwa:M.Osmański,M.Reszkowski

Redcoon.pl – RKS Widzimisie 5:0 (1:0)

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli dzisiaj zawodnicy redcoon.pl. W pokonanym boju pozostawili RKS Widzimisie , ale wygrana nie przyszła łatwo. Widzi szczególnie w pierwszej części meczu stawiało dość silny opór. Znakomicie w bramce spisywał się Karol Junka, który wielokrotnie bronił w sytuacjach sam na sam z przeciwnikiem. Pierwsze 25 minut zakończyło się wynikiem 1:0. W drugiej połowie redcoon.pl zdecydowanie podkręcił tempo. Wysoki pressing i walka na całym boisku dały owoce w postaci bramek. Szczególnie skuteczny w ich zdobywaniu był Piotr Wawrzyniak(3 gole). RKS Widzimisie przegrało 0:5 i nadal pozostaje bez punktu w lidze. Redcoon.pl po dzisiejszej wygranej na szóstym miejscu.

Redcoon.pl:P.Wawrzyniak x3,R.Krajewski,A.Nalaskowski