25 WRZ 2013

STALWIT ,RK Criminal 13 i SPX z kolejną trójką.

Środa była łaskawa dla gospodarzy dzisiejszych spotkań – wszyscy jednogłośnie wygrali swoje mecze. STALWIT po zwycięstwie 7:5 ze Stalexem powtórnie objął pozycję lidera. W lidze B  zaskakuje formą RK Criminal 13 , który zaskakująco wysoko pokonał RT-Plast, pierwszy komplet dopisała ekipa SPX FT Poland Sp. Z O.O.

STALWIT – Stalex 7:5 (3:1)

Dzisiejszy mecz lepiej rozpoczął Stalex. Już w 4 minucie błąd obrony wykorzystał Jerzy Zakulski i z bliska wpakował piłkę do siatki. To były miłe złego początki. Stracona bramka podziałała na zawodników STALWITU pobudzająco. Zespół dowodzony w dniu dzisiejszym przez Damiana Olejnika ruszył do ataku i na efekty nie trzeba było długo czekać. Do przerwy STALWIT prowadził już 3:1 i śmiało można powiedzieć ,że już  do końca spotkania kontrolował wydarzenia na boisku. Nawet słabsze , ostatnie 5 minut w których Stalex zdobył 3 gole  nie mogły wpłynąć na zmianę korzystnego rezultatu. Kolejny raz błysnęli skutecznością najlepsi strzelcy w swoich zespołach: Michał Deliński( 2 gole) i Jerzy Zakulski(3 gole). STALWIT po 3 kolejce nie opuszcza pozycji lidera!

BRAMKI:

STALWIT: M.Deliński x2,P.Przybyliński x2,M.Górecki,P.Pacholski,O.Nartowicz

Stalex:J.Zakulski x3,F.Adenuga,Ł.Wieczorek

RK Criminal 13 – RT-Plast 7:1(3:0)

RK Criminal 13 nadspodziewanie łatwo poradził sobie z myślącym o podium RT-Plastem.Wysokie (7:1) zwycięstwo bardzo przekonywujące i na pewno zasłużone. Kryminalni byli w tym spotkaniu o klasę lepsi od przeciwnika.  Imponowały w szczególności długie rajdy i akcje indywidualne, które były ozdobą meczu. Znakomicie znów w ekipie RK Criminal zaprezentował się Marcin Leśniewski( hat-trick)- widać ,ze daje drużynie pewność w ataku. RT- Plast z pewnością po dzisiejszym spotkaniu ma nad czym myśleć. Drużyna kompletnie nie przypominała tej z zeszłego sezonu- było zbyt mało walki i zdecydowania  aby myśleć chociażby o remisie.

BRAMKI:

RK Criminal 13:M.Leśniewski x3,J.Sikora,K.Koronowski,J.szymańskiM.Michalski

RT-Plast:M.Krawczyk

SPX FT Poland Sp.Z O.O. – RKS Widzimisie 6:1 (2:0)

Niech nikogo nie zmyli wysokie zwycięstwo SPXa nad RKS Widzimisie- mecz od początku do końca był bardzo wyrównany, a różnica pięciu  bramek , to efekt fatalnej skuteczności zawodników Widzi. Gra toczyła się w dość szybkim tempie, szeroka kadra w obu zespołach pozwalała zawodnikom na częste zmiany i utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania. Szczęście jednak było dzisiaj z SPX-em.Wysoka skuteczność podopiecznych Marcina Gruszczyńskiego dała zwycięstwo. Zupełnie odwrotnie było w ekipie Widzi- sytuacji bramkowych w dniu dzisiejszym zawodnicy wykreowali sobie tyle, że można by było obdzielić nimi kilka spotkań. Zbyt duży pośpiech i nerwowość przy ich wykańczaniu sprawiły, że zespół przegrał kolejny mecz. SPX po dzisiejszych zawodach może dopisać pierwszą trójkę w nowym sezonie