24 WRZ 2013

Liga B z pewniakiem..?

Z dwóch zaplanowanych na dzisiaj meczów , odbył się tylko jeden. MOVE/Sport Factory pewnie pokonało Warzelnie Piwa i wyrasta obok Auto Spa na faworyta do wygrania ligi. Mecz pomiędzy Solibudem a Sanitransem został przełożony na prośbę gości na inny termin.

MOVE/Sport Factory – Warzelnia Piwa 7:2 (4:1)

MOVE zaliczył dzisiaj trzecią wygraną z rzędu i pewnie lideruje w lidze B. Spotkanie z Warzelnią Piwa lepiej rozpoczęli podopieczni Oskara Sieranta . Po pięciu  bardzo wyrównanych minutach przyszły dla Warzelni  cztery zabójcze. Trzy szybko stracone  gole całkowicie rozbiły zawodników z ulicy Poznańskiej. MOVE po prostu dało się wyszaleć rywalowi i w dalszej części meczu całkowicie panowało na boisku. Połączenie  rutyny z młodością jaką dysponuje ekipa MOVE/Sport Factory ,to prawdziwa mieszanka wybuchowa, czy  zdolna wygrać ligę?…. okaże się na koniec sezonu. Poniedziałkowy pojedynek miał jeszcze dwa mocne i efektowne akcenty- piękne bramki. Najpierw na 1:0 kapitalnie z 20 metrów uderzył Dariusz Kałdan(MOVE) , a w drugiej połowie Mateusz Iżycki(Warzelnia) piętką strzelił gola , którego nie powstydziłby się żaden zawodowy piłkarz!

MOVE/Sport Factory: O.Sierant x2,S.Kruk x2,A. Sucharski x2,D.Kałdan

Warzelnia Piwa:M.Iżycki,M.Reszkowski