22 WRZ 2013

Gorąca niedziela…

Mimo, że na dworze czuć już jesień i temperatura rzadko przekracza 16 stopni, dzisiejsze pojedynki należały do bardzo gorących. Serię zwycięstw przedłużyli  zawodnicy Auto Spa, MDD-SPX oraz FIT-MAXU. Szczególnie pojedynek tych ostatnich mógł się podobać! Poniżej szczegóły.

KRIVPOL Victoria Białe Błota – Redcoon.pl 4:1(2:0)

Nie pomogły nowe, efektowne stroje ekipie Redcoonu w starciu z VBB. KRIVPOL po prostu w dniu dzisiejszym był zespołem o klasę lepszym od podopiecznych Arkadiusza Pawskiego. Każdy element gry, od przyjęcia  po strzał zawodnicy z Białych Błot wykonywali bardziej precyzyjnie. Przy bardzo zbliżonym poziomie piłkarskim, wyszkolenie techniczne poszczególnych zawodników ma duży wpływ na końcowy wynik i to na boisku było widać. KRIVPOL wykorzystał co miał do strzelenia i mądrze się bronił. Ambitna postawa Redcoon.pl dała im tylko gola honorowego. Victoria się rozpędza – po wpadce na inaugurację wygrywa drugi mecz z rzedu!

KRIVPOL Victoria Białe Błota:M.Janiszewski,D.Kaniewski,D.Paczosa,P.Wojciechowski

Redcoon.pl:P.Wawrzyniak

Jagła Nieruchomości – Auto Spa 2:14 (0:5)

Już w przedmeczowych zapowiedziach pisaliśmy, że pojedynek z Auto Spa będzie dla Jagły niesamowicie ciężki. Sami zawodnicy przekonali się dzisiaj na własnej skórze, że rywal jest bardzo silny. Mecz wyglądał jak walka Dawida z Goliatem- tylko finał zakończył się dla Dawida  niekorzystnie. 14:2 , to najniższy wymiar kary ,bowiem skuteczność zawodników z Osielska była dzisiaj na poziomie 40%. Swoje kolejne gole zaliczył Sebastian Zieliński, nieźle zagrał Marcin Targowski. Auto Spa z kompletem punktów otwiera tabelę w lidze B.

Jagła Nieruchomości:S.Mężyński,K.Szews

Auto Spa:S.Zieliński x4,Ł.Śliwiński x4,M.Targowski x2, M.Tomaszewski x2, M.Szamocki, B.Sibilski,

COB Centrum Obsługi Biznesu – FC Pepsico 4:5 ( 2:5)

Pierwsza połowa meczu zadecydowała o końcowym wyniku. FC Pepsico od początku mocno ruszyło na COB i na efekty nie trzeba było długo czekać. Dwukrotnie Piotr Rutkowski, później Radek Wnuk, Mateusz Rzepka i Łukasz Aranowski wpisywali się na listę strzelców.   Po 25 minutach prowadzenie 5:2 chyba jednak uśpiło Pepsico , bo w drugiej połowie tylko dzięki nieskuteczności COB i świetnej postawie Damiana Rzepki w bramce ,Pepsico zawdzięcza zwycięstwo. COB  minimalnie przegrało  ale pretensje za wynik może mieć tylko do siebie. Gdyby zawodnicy wykorzystali chociażby 20% szans jakie sobie wypracowali, to mecz mogli spokojnie wygrać.

COB Centrum Obsługi Biznesu: R.Piętka x2, M.Sikora,J. Zawadzki

FC Pepsico: P.Rutkowski x2,R.Wnuk, M.Rzepka,Ł.Aranowski

MDD-SPX FT POLAND – Vintore Najlepsze Upominki 9:5 (6:0)

Miał wrócić w październiku- wrócił już dzisiaj i w dużej mierze dzięki jego skuteczności MDD odniosło łatwe zwycięstwo z Vintore . O kim mowa? Marcin Napierała! Snajper MDD  wrócił po kontuzji i od razu wpisał się cztery razy na listę strzelców. Spotkanie praktycznie rozstrzygnięte było już do przerwy. Vintore kompletnie nie weszło w grę , a MDD  w swoim stylu punktowało rywala. Skutecznością błysnął wspomniany Napierała, swoje bramki dorzucili koledzy i kolejna trójka została dopisana. Trzeba przyznać, ze wynik 9:5 lekko zaciemnia sytuację na boisku. MDD absolutnie zdominowało spotkanie- pięć straconych bramek , to efekt rozluźnienia i zbytniej nonszalancji w zespole. Vintore po tym spotkaniu nadal pozostaje bez punktu w lidze.

MDD-SPX FT Poland: M.Napierała x4,P.Szymanowski x2,M.Hełminiak,A.Urbański,K.Graczyk

Vintore Najlepsze Upominki:D.Tymek x2,F.Ciepluch,A.Jaszczerski,D.Jezierski

FLUGO – Kasa Stefczyka 7:6 ( 3:0)

O krok od pierwszych punktów i sporej sensacji byli w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Kasy Stefczyka. Co prawda przegrywali już z FLUGO w pewnym momencie 0:4 , ale zdołali doprowadzić do stanu 5:4 , a później 6:5. Niestety w końcówce spotkania zbytnio się cofnęli i próbowali dalej rozgrywać akcje- to się zemściło, w ostatnich sekundach meczu z rzutu wolnego precyzyjnie uderzył Artur Dunaj i FLUGO wydarło zwycięstwo ! Podróżnicy wygrali drugi mecz z rzędu ,widać ,że w porównaniu z ubiegłym sezonem  prezentuje zupełnie inny poziom .Gra jest szybsza, bardziej poukładana. Kasa Stefczyka dziś zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych spotkań, progres w grze jest i należy się spodziewać ,że z biegiem czasu będzie jeszcze lepiej.

FLUGO:A.Dunaj x2,B.Zimmermann,M.Trepkowski,M.Drajer,S.dunaj,A.Kubielski

Kasa Stefczyka:M.Stefański,Ł.Surma,M.Kamiński,J.Zamyślewski,J.Grelewicz,G.Przybyszewski

FIT-MAX – FANICOL 3:2 (2:1)

W ostatnim niedzielnym spotkaniu na przeciwko siebie stanęły 2 zespoły, które nie miały jeszcze okazji ze sobą zagrać w Extralidze. Beniaminek Fit-Max, liczył na podtrzymanie passy zwycięstw i skompletowanie pełnej puli po 3 kolejkach. FANICOL w ostatniej  kolejce zrewanżowała się Hurtownikom za zeszłoroczną porażkę inkasując 3punkty.Spotkanie od pierwszej minuty było bardzo wyrównane, oba zespoły szukały luki w obronie przeciwnika. Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy FIT MAXU, parę minut później mieliśmy już remis. Na przerwę  z jednobramkową zaliczką schodzili piłkarze beniaminka po fantastycznym uderzeniu dobrze dysponowanego dziś Damiana Januszewskiego. Druga połowa wygląda podobnie, ale w końcówce meczu decydujący cios zadał FIT-MAX. Dużo walki, gra często na granicy faul i minimalne zwycięstwo beniaminka, który po 3 kolejkach ma komplet punktów. Już w następnej  serii gier  podopieczni Pawła Dworskiego zmierzą się z broniącymi tytuły Jastrzębiami. To będzie prawdziwy test! FANICOL, póki co gra ze zmiennym szczęściem, ale po dzisiejszym meczu  zespół Kacpra Woźniakowskiego może chodzić  z podniesionym czołem. Gra wygląda  coraz lepiej i na pewno ten zespół  sprawi jeszcze  niejedną niespodziankę w lidze.

FIT-MAX:A.Brzeziński,D.Januszewski,M.Holka

FANICOL:P.Gralak,M.Jarzębowski