Wybierz ligę

Aktualności

04 PAź 2019

Czwarta kolejka za nami!

Futbol z Jajnikami

 Zapraszamy do podsumowania czwartej kolejki Bydgoszcz Extraliga.pl 

 

SPX FLOW BYDGOSZCZ – RKS MDD 4:4 (1:3)

SPX w pierwszych połowach kojarzy nam się z wycieczką szkolną do Bobolina. Nudy. Chodzisz trzy godzina za przewodnikiem, a później masz dwie wolnego na chodzenie po sklepach, ale nie dostałeś kieszonkowego. Gwizdek w drugiej połowie przenosi Cię w towarzystwie SPX do Rio de Janeiro. Tak było i tym razem, ale spotkanie nie zakończyło się happy endem. Na przeszkodzie stanął zespół RKS MDD, który mimo poważnych osłabień zaprezentował się fantastycznie i to on był bliżej zwycięstwa. Cztery bramki Przemysława Grzelaka oraz trzy asysty Michała Jarzembowskiego gwarantują kolejne punkty dla RKS MDD. Mimo straconych czterech goli na uwagę zasługuje świetna postawa defensywna zespołu gości. Pojedynek dwóch czołowych postaci wyżej wymienionych zespołów, Gruszczyński kontra Trzaskowski- na remis.

 

MAO BRAKOWAO F.C. - FUNTAZJA VICTORIA BIAŁE BŁOTA 1:5 (1:3)

Jeśli sponsor zespołu Victorii- Funtazja Animacje dla Dzieci prowadzi Akademię Maluszka i zajęcia dla dzieci, a uśmiech to ich znak rozpoznawczy to drużynie MAO nie jest do śmiechu i raczej byśmy się nie nastawiali, że się zapiszą. Dużo brakowao drużynie MAO, żeby urwać punkty ekipie gości. CBA wchodzi z drzwiami rano, a Funtazja robi to wieczorami. Weszli tak do ligi i rozgościli się w niej jak u siebie. Trzy mecze, 9 punktów, bilans bramkowy 19:7. Witamy.

 

TIMON-TRANS – WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE 5:4 (3:1)

Hattrick Dawida Dumy nie daje powodów do dumy. Kolejna porażka WZL, która nie poprawia ich sytuacji w tabeli, ale daje powody do optymizmu. Losy meczu ważyły się do ostatnich sekund, ale to właśnie TIMON-TRANS przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę i ląduje na czwartym miejscu w tabeli. Na uwagę zasługuje brak Tymona Rucińskiego na liście strzelców. Panie Tymonie, gdzie podziała się forma? Proszę się nie chwalić asystą, bo Jakub Kosiorowski miał wczoraj dwie.

 

STALWIT – RAFMONT 7:5 (4:3)

Na stronie Stalwitu widzimy między innymi:
-Kompetentna i doświadczona kadra
-Wysoka jakość świadczonych usług
-Własny transport
Nie wiemy czy mowa o dostawcy wyrobów hutniczych czy o zespole w Extraliga.pl. Wygrali po ładnych bramkach i dalej podróżują w kierunku mistrzostwa Bydgoszczy. Jeśli STALWIT skupia się na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z kontrahentami to trzymamy Was za słowo. Miło się Was ogląda. Nie można nie wspomnieć o drużynie gości. RAFMONT to pierwszy zespół w tym sezonie, który przez dłuższy czasu walczył jak równy z równym z ekipą dowodzoną przez Przemysława Czajkę. Nawet trzy bramki zdobyte przez Sebastiana Murawskiego nie uchroniły drużyny przed porażką.

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto