30 WRZ 2019

Trzecia kolejka za nami!

Zapraszamy do podsumowania trzeciej kolejki Bydgoszcz Extraliga.pl

MAO BRAKOWAO F.C. - WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE 6:4 (4:2)

Z każdym lotem, naprężenia ros. Mogą doprowadzić one do powstania wyrwy w kadłubie co będzie powodem dekompresji kabiny. Prąd powietrza doprowadzi do wyrwania statecznika pionowego i części ogona, co z kolei spowoduje przerwanie przewodów hydraulicznych i utratę sterowności, a co za tym idzie spadek do ligi „B”. Z drugiej strony Wojskowe Zakłady Lotnicze z meczu na mecz prezentują się lepiej. Wczoraj przez większą część meczu spotkanie było wyrównane i gdyby nie fatalne błędy w defensywie, wynik mógłby być korzystniejszy. MAO wczoraj strzelanie bramek rozłożyło praktycznie na cały zespół. Natomiast odpowiedzialność za wypracowywanie sytuacji bramkowych wzięli na swoje barki Sygnecki i Zimny, którzy odpowiednio na swoje konta zapisali cztery oraz dwie asysty. MAO dopisuje sobie pierwsze punkty w sezonie.

FUTURE OF THE VOIP – RKS MDD 9:9 (6:4)

Jeśli chcesz zrobić coś szalonego to możesz wskoczyć nago w pokrzywy albo oblać się wrzątkiem. Natomiast my obejrzeliśmy wyżej wymieniony pojedynek. Rollercoaster.
Wojciechowski vs Bilski 4:5. Właśnie świetne zagranie Trzaskowskiego i bramka „Bilego” na minutę przed końcowym gwizdkiem sprawiła, że zespoły były zmuszone podzielić się punktami.
Future of the voip zabrakło pary w końcówce. Spowodowane to było brakiem zawodników na zmiany. RKS MDD wykorzystał to w minutach 37-41. Wtedy zespół gości strzelił cztery bramki, a dwie były dziełem Michała Janiszewskiego.

STALWIT – SERVI.PL REKLAMY 15:7 (10:1)

Poszukujemy zespołu, który nie pozwoli strzelić w meczu Stalwitowi piętnastu goli. Na razie udało to się tylko Kapa Team. Oddali walkowera. Trio Ejankowski- Słupecki- Leonowicz sieje postrach w szykach defensywnych kolejnych zespołów. Pięć goli Słupeckiego oraz cztery asysty Damiana Lewandowskiego sprawiają, że Stalwit pokazał wczoraj swoją siłę. Servi złapało rytm dopiero w drugiej połowie i wygrali tę część w rozmiarze 6:5. W szeregach gości brylował Jacek Zagórski, autor czterech kluczowych zagrań.

TIMON-TRANS – VOIP24SKLEP.PL 3:0 (walkower)

Jeden z faworytów do wygrania ligi podłożył sobie kłodę pod nogi i pojawił się w niewystarczającej liczbie graczy, a co za tym idzie sędzia był zmuszony odgwizdać walkower.
Manager zespołu Kryspin Maroszczyk najwidoczniej lubi wyzwania, bo zdaje sobie sprawę, że i tak zwycięstwa z SPX i Stalwitem czyli głównymi faworytami ligi mogą dać upragnione mistrzostwo Bydgoszczy.
W następnej kolejce głównym celem będzie uzbieranie kadry meczowej ;)