Wybierz ligę

Aktualności

26 WRZ 2019

Druga kolejka za nami!

Zapraszamy do podsumowania pierwszej kolejki Bydgoszcz Extraliga.pl: 

 

STALWIT – RKS MDD 15:11 (7:3)

Powiedzieć, że drużyny grają otwarty futbol, to nic nie powiedzieć. Oba zespoły w Energylandii mogliby być atrakcją. I to najdroższą! Stalwit nie mógł pokazać swojej siły tydzień temu, ale na nieszczęście RKS MDD pokazał w drugiej kolejce. Kwartet Ejankowski, Leonowicz, Sieg oraz Słupecki siali spustoszenie w szeregach gości przez całe spotkanie. Sześć bramek popularnego „Biliego” nie wystarczyło, żeby urwać punktów Stalwitowi. W następnej kolejce RKS MDD spotka się z Future of the voip i z tak silną ofensywą jaką prezentują mogą powalczyć o pierwsze punkty w tym sezonie.

 

TIMON-TRANS – SPX FLOW BYDGOSZCZ 2:8 (2:1)

Drużyna gospodarzy była wczoraj jak PKP. Nie przyjechali na czas...w drugiej połowie. Świetne pierwsze 25 minut które dały nadzieje na pokonanie faworyta meczu jakim był SPX FLOW BYDGOSZCZ pękły jak bańka mydlana w drugiej części spotkania. Duży potencjał drzemie w zespole gospodarzy. Widać kolektyw na boisku jak i poza nim, gdzie drużyna żyje przy linii przez całe spotkanie. Natomiast to było za mało by pokonać zespół prowadzony przez Marcina Gruszczyńskiego. W drużynie gości działa wszystko bez zarzutu oprócz rozgrzewki przedmeczowej. To już drugie spotkanie w której SPX przegrywa do przerwy.

 

MAO BRAKOWAO F.C. - VOIP24SKLEP.PL 5:9 (3:4)

Znowu „brakowao” pary w drugiej połowie. Nawet powołany na spotkanie Tomasz Cyrankiewicz były reprezentant Polski w beach soccerze nie był w stanie pomóc zespołowi w zdobyciu pierwszych punktów. Można rzec:
-Jak krew w piach!

Kolejna słaba druga połowa gospodarzy sprawia, że zespół Mao miało „mao” do powiedzenia i schodzi z boiska pokonane.
Dyspozycja Oskara Raczkowskiego w ofensywie zadecydowała o kolejnym zwycięstwie drużyny VOIP. Po pierwszy spotkaniach w wykonaniu zespołu prowadzonego przez Kryspina Maroszczyka, nie ukrywajmy tego:
Goście środowego spotkania będą walczyć o mistrzostwo Bydgoszczy.

 

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE - FUNTAZJA VICTORIA BIAŁE BŁOTA 1:8 (1:2)

W Wojskowych Zakładach Lotniczych burzliwe ruchy mas powietrza. Turbulencje które pojawiły się w drugiej połowie nie zostały opanowane na czas i Funtazja to wykorzystała . Pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysokie zwycięstwo zespołu z Białych Błot.Trzy bramki Daniela Katerli oraz tyle samo asyst Jarosława Lewandowskiego sprawiają, że Funtazja po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Czarny koń rozgrywek? Ekipa WZL miała wczoraj dwie twarze. Ta z pierwszej połowy była zdecydowanie atrakcyjniejsza. Kolejna szansa już w niedzielę, a przeciwnikiem będzie zespół który również w tym sezonie nie wystartował najlepiej.

RAFMONT – SERVI.PL REKLAMY 4:9 (2:3)

Servi.pl Reklamy nie tylko drukuje wizytówki! Wczoraj sami byli wizytówką ofensywnej gry. Sześć bramek w drugiej części spotkania wybiło z głowy marzenia o punktach osłabionemu zespołowi Rafmontu. Skuteczna gra w drugiej połowie oraz hattricki Stachowicza i Lutowskiego sprawiają, że Servi zdobywa komplet punktów i morale windują przed spotkaniem z silnym Stalwitem. Mistrz Ligi „B” z zeszłego sezonu traci w tym sezonie po raz pierwszy punkty.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto