18 CZE 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 17 czerwca – MAO BRAKOWAO F.C. ogrywa SPX FLOW Poland B!

Liga B

SPX FLOW Poland B 4:9 MAO BRAKOWAO F.C.

W meczu rozgrywanym na boisku przy u. Kościuszki MAO BRAKOWAO F.C. zwyciężyło SPX FLOW Poland B. Już po pierwszej połowie MAO prowadziło 5:0 (T. Ejankowski 8', 22'; S. Zieliński 17'; M. Musialski 20', R. Burda 28'). Po zmianie stron spotkanie było już bardziej wyrównane. Trzy minuty po wznowieniu gry po ładnym strzele Krzysztofa Zachory SPX FLOW Poland B zdobył bramkę wyrównującą. Zespół Sebastiana Zielińskiego odpowiedział już minutę później golem Marcina Musialskiego. Kolejne bramki padały już niemal naprzemiennie. Dla SPX FLOW Poland B strzelali David Muradyan (39'), Martin Shyaka Rutayisire (46') oraz Belden Vuyo (49'), zaś dla MAO BRAKOWAO F.C. Tomasz Ejankowski (45') i Szymon Borkowski (56'). Końcowy wynik spotkania na 4:9 ustalił natomiast na dwie minuty przed końcem gry Artur Kreft. Końcowy rezultat mógłby być wyższy jednak tego dnia bramkarze obu zespołów byli bardzo dobrze dysponowani wiele razy ratując swoje drużyny przed stratą kolejnych bramek.

Piłkarz meczu: Marcin Narloch (MAO BRAKOWAO F.C.)