29 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: wtorek, 28 maja – TIMON-TRANS pewnie ogrywa SPX FLOW B dzięki dobrej drugiej połowie!

Liga B

SPX FLOW Poland B 4:8 TIMON-TRANS

We wtorkowy wieczór na boisku przy ul. Kościuszki mierzyły się ze sobą zespoły SPX FLOW Poland B i TIMON-TRANS. Pierwsza połowa tego meczy była bardzo wyrównana. W czwartej minucie wynik otworzył Marek Przybytkowski z TIMON-TRANS, jednak już minutę później do wyrównania doprowadził Marcin Czyżewski. W trzynastej minucie było już 2:2 ponieważ gole zdobyli Krzysztof Kasak (SPX FLOW Poland B) oraz Tymon Ruciński (TIMON-TRANS). Pięć minut później po golu Marcina Czyżewskiego na prowadzenie wyszedł SPX FLOW Poland B, jednak już chwilę później do ponownego wyrównania doprowadził Tymon Ruciński. Trzy minuty późnij kolejną bramkę zdobył Krzysztof Kasak jednak SPX FLOW Poland B nie dowiózł prowadzenia do przerwy ponieważ w dwudzieste szóstej minucie stan meczu wyrównał Łukasz Bliźnicki. Druga połowa spotkania toczyła się już pod dyktando ekipy TIMON-TRANS, która już minutę po wznowieniu gry wyszła na prowad, a dokładnie Marka Przynytkowskiego (43', 46' 50') co ostatecznie ustaliło wynik wtorkowego meczu na 8:4 dla TIMON-TRANS.

Piłkarz meczu: Marek Przybytkowski (TIMON-TRANS)