24 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: czwartek, 23 maja – Epi-Vimango przegrywa z MAO BRAKOWAO F.C.

Liga B

Epi-Vimagco 1:4 MAO BRAKOWAO F.C.

W meczu rozgrywanym przy ul. Kościuszki zespół Epi-Vimagco zaprezentował się z dobrej strony, tocząc wyrównany bój w wyżej notowanym przeciwnikiem. To właśnie drużyna z dołu tabeli jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Miało to miejsce w trzynastej minucie po golu Łukasza Obremskiego. Jednak już kilkadziesiąt sekund później do wyrównania doprowadził Rafał Burda. W dwudziestej trzeciej minucie na prowadzenie na prowadzenie wyprowadził Tomasz Ejankowski. Wynik 1:2 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron Epi-Vimagco nadal twardo walczyło jednak ponownie dało strzelić sobie dwie bramki (A. Kreft 34' i M. Musialski 57') samemu nie zdobywając żadnej dlatego ostatecznie uległo zespołowi MAO BRAKOWAO F.C. 1:4.

Piłkarz meczu: Aleksander Zdrojewski (Epi-Vimagco)